İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3.2, iOS 9.3.1 ve iOS 9.3 için Yayınlanan Sözde 3K Jailbreak Aracına Dikkat!

Apple’ın güncel iOS yazılımlarına karşın ezici bir mağlubiyetle gerisinde kalan Jailbreak topluluklarından iOS 9.3, iOS 9.3.1 ve iOS 9.3.2 için henüz ses seda yok. En son Mart ayında iOS 9.1 Jailbreak aracını yayınlayan PanGu ekibi bu pekte beklenilmeyen Jailbreak sürümü ile takipçilerini ve kullanıcılarını şaşırtmayı başarmıştı.

Son günlerde giderek merak odağı haline gelmesiyle ilgi odağı olan iOS 9.3, iOS 9.3.2 ve iOS 9.3.1 Jailbreak adına pek çok yalan yanlış haber ve sahte araçlarda gündeme gelmeye başlamış durumda. Bu da güvenlik adına büyük bir zaafiyet! Evet dikkatli olunması gerekiyor. Çünkü yazılım konusunun şakaya gelecek hiçbir yanı yok.

Her zaman Jailbreak konusundan en güncel gelişmeleri paylaşmaya gayret gösterdiğimiz için bu konuyu da ele almak ve takipçilerimizi uyarmak istiyoruz. 3K Jailbreak aracına karşın dikkatli olmanız gerekiyor. Hiçbir şartta bilgisayarınıza indirmeyiniz. Zaten sadece Windows için uyumlu olan bu sahte Jailbreak aracını indirmeniz tehlikenin kapısını açabilir. Açmakla da kalmayıp cihazınıza bu araçla herhangi bir bağlantı kurduğunuz da iOS cihazınız da tehlike altına girecektir.

En güncel ve en doğru Jailbreak haberleri için bizi takip etmeye devam edin. Jailbreak kategorimizden güncel haberlere ve gelişmelere, tweaklere ulaşabilirsiniz.