iOS 9.3.2 Jailbreak 1 Hafta İçinde Geliyor

iOS 9.0.2’den sonra yaklaşık 9 aydır jailbreaksiz kalan jailbreak dünyası için bugün düzenlenen MOSEC’ta (hackerların katıldığı mobil güvenlik konferansı) umut verici gelişmeler yaşandı.

müşteri hizmetleri

image

iOS 7-8-9’da çıkardığı jailbreak araçları ile jailbreak dünyasının umudu olan Pangu Team, konferansta iOS 10 için bir jailbreak bir videosu gösterdi. Ayrıca iOS 9.3.2 de buldukları bir açığın hala çalıştığını belirtti.

image

Pangu’nun iOS 10 için hazırladığı jailbreak videosunda cydia mükemmel çalışmakta. iPhone 6 ve iPhone 6s üzerinde çalışan cydia da bazı uygulamaların yüklü olduğu görülüyor. Şu anda video herhangi bir kaynakta paylaşılmadığı için habere ekleyemedik. Video paylaşıldığı an haberi güncelleyeceğiz.

iOS 9.3.3 final sürümünün haftaya yayınlanacağını düşünen Pangu, iOS 9.3.2 jailbrek aracını bir hafta içinde yayınlayabileceklerini belirtti. Bu jailbreak yöntemi  iOS 9.3.3 ü de kapsayabilir.

müşteri hizmetleri

“iOS 9.3.2 Jailbreak 1 Hafta İçinde Geliyor” üzerine 19 yorum

 1. İsmail kaplan….İos tamircisi ve programcısı yazmandan belli amele olduğun. ios programcısı demek program yazan demek.teli restore edip jailbreak kurup bi kaç tweak kurmak demek programcısı olduğunu göstermez.O yuzden bu saf-ı derun arkaşı dikkate almayın..

 2. Admin ios 9.3.3 yayınlandı ama hiç heveslenmeyin jailbreak çıkmaz.
  İd: ios/iphone tamircisi ve programcısı.

 3. İlk defa jailbreak’e heveslendim onda da jailbreak çıkmamış 😀

  • Son ümit ios 9.3.3 finalin çıkması.çin sosyal medyasında pangu ile ilgili konuşulan bu

  • iOS 9.3.3 final yayınlanmadı. Pangudan da bir açıklama yok. Biz onların söylediğini size aktarıyoruz. Onlar yayınlarsa Jailbreak çıktı diyeceğiz. Yayınlamazsa yapacağımız bir şey yok.

  • Şu an ses yok pangudan. 9.3.3 final yayınlanmadığı İçin geciktirebilirler

 4. kardeşim adamlar bizim için uğraşıyor. 9.3.3 final çıksın sonra yayınlayacaklar. yoksa appleda pusuda jailbreak yayınlansa da 9.3.3’te açığı kapatsak diye. sabredin mesela ben o fıstık gibi görünen ios 10’dan geri döneceğim jailbreak gelince.

Yorumlar kapalı.