İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3.3 Public (Halka Açık) Beta Nasıl Yüklenir?

iOS 9.3.3 ü denemek isterseniz aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

teknik destek

1)Apple Beta Yazılım Yükleme Programına kayıt olun


iOS 9.3.3 beta yüklemek için ilk yapmanız gereken Apple’ın Beta Yazılım Yükleme Programına kaydolmaktadır . Kayıt yapmak için beta.apple.com adresine girip, Apple kimliğiniz ile oturum açmanız yeterli.

2) iOS Cihazınızı Kayıt Edin


Apple Beta Yazılım Programına kaydolduktan sonra iOS sekmesinde yer alan enroll your iOS Device bağlantısına tıklayın ve açılan sayfadaki adımlara geçin.


3) Yedeklemenizi Arşivleyin

Eğer iOS 9.3.3’ten memnun kalmaz ve geri dönmek isterseniz mevcut iOS sürümünüzü bilgisayarınıza iTunes ile yedekleyip, aldığınız yedeği arşivlemeniz gerekiyor.
Bunun için aygıtınızı bilgisayarınıza takın ve iTunes’u açın, kenar çubuğunda Özet’i tıklayın ve açılan sayfada Şimdi Yedekle butonuna basın. Yedekleme tamamlandıktan sonra ise iTunes -> Tercihler -> Aygıtlar menüsünü takip edip, Control tuşuna basarken son aldığınız yedeklemeyi tıklayın ve Arşivle’yi seçin.


4) Cihazınıza Beta Profili Yükleyin


3. aşamayı tamamladıktan sonra iOS cihazınızdan bu bağlantıya tıklayın ve profili iOS cihazınıza yükleyin. Bunun için bağlantıya tıkladıktan sonra ekranınızda karşınıza çıkacak adımları takip etmeniz yeterli.

5) Cihazınızı iOS 9.3.3 e Güncelleyin


Bu işlemleri yaptıktan sonra cihazınız üzerinden Ayarlar -> Genel -> Yazılım Güncelleme menüsünden cihazınıza iOS 9.3.3 Public (halka açık) Beta’yı yükleyebilirsiniz.

müşteri hizmetleri