Şimdi yükleniyor

iOS 9.3.4 / iOS 9.3.5 için Jailbreak Koptu Geliyor!

IMG_0568

iOS 9.3.4 / iOS 9.3.5 için Jailbreak Koptu Geliyor!

Son Güncelleme tarihi 20 Aralık 2016 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

iOS cihazında eski sürüm yüklü olan cihazlar için, yakında iOS 9.3.5 / 9.3.4 Jailbreak gelecek gibi görünüyor. İşte iOS 9.3.5 / iOS 9.3.4 için Jailbreak ayrıntıları.

Jailbreak sahnesi uzunca zamandır aktif değildi. Pangu ekibi, iOS 9.3.3 için yeni bir Jailbreak aracı ile bu yılın Temmuz ayında geri döndüler. O zamandan beri, ne yazık ki, Jailbreak’i korumak, kullanmak, elinde tutmak isteyenlere karşın Apple’ın yeni bir iOS güncellemesi mevcuttu ve aradan geçen sürede Apple’ın bu sürüm üstüne baya bir yol katettiği bir gerçek. Ancak artık tünelin sonunda sadece Jailbreak almak için bekleyenlere ışık olabilir. Aynı zamanda iOS 9.3.4 / iOS 9.3.5 için gelecek olan Jailbreak ile iOS sürümlerinin karşılayacağı tüm düzeltmelerin ve özelliklerin avantajlarından yararlanmak mümkün olacak.

FriedAppleTeam tarafından gönderilen yeni bir video, iOS 8.4.1 ve iOS 9.3.2’de Jailbreakli olan bir çift iPhone’un olduğu iddia edilen videoyu gösteriyor. Etkileyici bir şekilde, iOS 9.3.4 için de videoda Jailbreak aracı gösteriliyor. iOS 9.3.5 desteği için de görünüşe göre çalışma yapıyorlar. Bu Jailbreak’in bu sefer çoğu insan için kullanışlı olmayabileceği, çoğu kişinin iOS 10.x’e cihazını güncellediğini, Apple’ın iOS 9.3.5 / 9.3.4’te artık yetkileri sınırlandırdığını yine de hala daha Jailbreak bekleyen kullanıcılar için yararlı olacağı belirtiliyor. Performans kazanımları veya başka nedenlerle eski nesil cihazlarda hataların düzeltilecek bir sürüm olacak olması da kesinlikle etkileyici.

Kısa bir süre önce de söylediğimiz gibi, iOS 10.1.1 için kullanılabilir bir kök kod erişimi yöntemi var ki buna dayalı tam bir Jailbreak aracı henüz piyasaya çıkmamış olsa da, çok daha heyecan verici bir haber var ki iOS 10 için ilk Jailbreak aracı yakında çıkacak gibi görünüyor.

Bu yeni Jailbreak araçları ve bunlar üzerinde çalışan insanlar gösteriyor ki, Jailbreak dünyası artık can çekişiyor hatta çoktan ölmüş durumda. Yine de şu son gelişmeler Jailbreakli iPhone’ları ve iPad’lerini seven kullanıcılar için mükemmel bir haber ancak Apple için bunun heyecan verici bir haber olmadığı açık.

Bu yeni Jailbreak gelişmeleri için gözümüzü açık tutacağız ve gelişmeleri paylaşıyor olacağız. O zamana kadar aşağıdaki demo video ilginizi çekebilir;

https://mobile.twitter.com/FriedAppleTeam/status/810462722408136705

teknik destek

2 yorum

comments user
Ömer

Önce 64 bit cihazlar için hazırladığını, daha sonra 32 bit cihazlar için yayınlayacağını açıkladı friedappleteam. Hadi hayırlısı !

comments user
Roni Can

ne zaman yayınlanır araç acaba ?

Yorumlar kapalı.