İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3 Beta 4 Yayınlandı

Apple geliştiriciler için iOS 9.3 beta 4‘ü yayınladı. Güncelleme geliştiriciler için kullanılabilir durumda.

teknik destek

Bu iOS 9.3 için dördüncü beta sürümüdür. Apple üçüncü beta sürümünü sadece bir hafta önce ve ilk beta sürümünü 11 Ocak’ta yayınlamıştı. iOS 9.3 ile bazı yeni özellikler dahil olmak üzere performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri geliyor.

Özellikle Night Shift yani Gece Modu özelliğinin kullanıma sunulduğunu belirtelim. Gece Modu ile gölerin parlak mavi ışığa maruz kalmasının azaltıldığını belirtelim. Yani Gece Modu ile ekran daha sıcak renklerle bezeniyor ve mavi ışık etkisi azalıyor. Apple bu özelliği iOS cihazınızın saati ve coğrafi konumunu kullanarak sunuyor. Özetle bu özellik, akşam saatlerinden itibaren aktif hale geliyor ve sabah saatlerinde deaktif oluyor.

iOS 9.3 ile ayrıca, Touch ID korumalı yenilenen Notlar uygulaması, yenilenen ve henüz ülkemizde kullanıma sunulmayan News (Haberler) uygulaması ayrıca Hava Durumu, Ayarlar, Pusula, Sağlık, App Store, iTunes Store uygulamalarına 3D Touch kısayolları gelmiş durumda. Ayrıca Sağlık uygulaması üzerinde büyük yenilikler yapıldığını belirtelim.

Apple Watch uygulamasının da yenilendiğini ve artık birden fazla Apple Watch cihazın iPhone ile eşleştirilebileceğini belirtelim.

müşteri hizmetleri