iOS 9.3 Beta, iOS 9.2.1 ve iOS 9.2 Jailbreak Görüntülendi

ios-9-3-jailbreak

Henüz iOS 9.3 beta, iOS 9.2.1 ve iOS 9.2 için herhangi bir jailbreak gelişmesi yok ve bu sessizlik jailbreak kullanıcılarını ürkütmeye başlamış durumda. Geldi mi gelecek mi derken kimi zaman sessizce jailbreak toplulukları tarafından bazı gelişme durumları paylaşılıyor.

teknik destek

qwertyoruiop adlı iOS korsanı iOS 9.3 beta, iOS 9.2.1 ve iOS 9.2 jailbreak için bir videoyu dün Twitter üzerinden paylaştı. Paylaşılan video jailbreak meraklıları için bir umut olmuş durumda.

iPhone 6 üzerinde çalıştırılan jailbreak sürümlerinde pek çok tweak ve uygulama örneği gösteriliyor. Herhangi bir hatanın göze çarpmadığı jailbreak sürümleri ciddi anlamda kullanılabilir gibi duruyorlar.

Ancak, ne yazık ki hacker jailbreak sürümlerini yayınlamayı planlamıyor gibi duruyor. Yine de video güncel jailbreak sürümlerinin yakın zamanda gelebileceğini gösteriyor. En azından topluluklar üstlerine düşeni yaparak yol katetmeye başlamış durumdalar.

iOS 9.2 ve iOS 9.2.1 jailbreak sürümlerinden öte iOS 9.3 jailbreak için iOS 9.3’ün final sürümünün yayınlanması bekleniyor olabilir.

müşteri hizmetleri