İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3 Yayınlandı! Yeni iOS Sürümü Artık kullanılabilir

En son geliştiriciler ve halka açık beta yazılım programı kullanıcıları için yedinci betası yayınlanan yeni iOS güncellemesi iOS 9.3 yayınlandı. Apple bugün gerçekleştirdiği özel Mart etkinliğinde yeni iPhone modeli ile tanıtımını gerçekleştirdiği yeni iOS sürümünü yayınlamış durumda.

teknik destek

Yeni iOS 9.3 güncellemesi ile büyük yenilikler ve özellikler kullanıma sunuluyor. Özellikle dikkat çekici özellikler arasında olan Night Shift modunun iOS 9.3’le birlikte iPhone ve iPad kullanıcıları için kullanılabilir olduğunu belirtelim.

Güvenlik yükseltmeleri ile yeni Notlar uygulamasının da yeni iOS güncellemesi ile geldiğini belirteli. Artık notlarınıza parola koyabilir ve Touch ID ile erişim sağlayabilirsiniz.

iOS 9.3’le ayrıca geliştirilen Sağlık uygulaması, yine geliştirilen CarPlay ve öğrenci ve eğitmenlerin bir araya geleceği özel entegre eğitim uygulaması da kullanıma sunuluyor. Performans ve şarj konusunda da yeni güncelleme ile büyük yükseltmeler geliyor. iOS 9.3’ün tüm özelliklerine aşağıdaki rehber yazımızdan ulaşabilirsiniz.

>>> iOS 9.3’ün Özellikleri <<<

iOS 9.3 güncellemesi tüm iOS 9 güncellemesini alan iPhone ve iPad cihazları için kullanılabilir. Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme kısmından yeni iOS güncellemesini indirebilirsiniz. Güncellemenin yayınlandığı bu anda, indirememe, yavaş indirme sorunları gibi problemlerle karşılaşabileceğiniz belirtelim.

müşteri hizmetleri