iOS için Twitter Uygulamasına Önbelleği Temizleme Özelliği Geldi

0
Twitter-140-Karakter

Twitter, iOS cihazları için uygulamasını, kullanıcıların iPhone veya iPad’de kullandığı depolama alanı miktarında daha fazla kontrole sahip olmasını sağlayan küçük ama önemli bir özelliği ekleyerek bugün 6.73.1 sürümüne yükseltti.

Twitter’ın “Saklama Alanı” ayarı, kullanıcıların önbelleğe alınmış görüntüler ve web içeriği için ne kadar alanın kullanıldığını görmelerini sağlıyor ve depolanan verileri temizleme imkanı sunuyor. Kullanıcılar Medya depolama alanını veya Web depolama alanını bağımsız olarak temizlemeyi seçebilir.

Yeni Twitter özelliğine Twitter Uygulaması > Alt Menüden “Ben” > Ayarlar İkonuna Tıklayarak Ayarlar menüsü > Veri Kullanımı menüsü üzerinden Saklama Alanı başlığı altından ulaşabilirsiniz. Özelliği kullanabilmek için öncelikle Twitter uygulamasını App Store üzerinden güncellemeniz gerekiyor.

Twitter’ın yeni önbellek temizleme özelliği, uygulamayı sık sık kullanan kullanıcılar için hoş bir özelliktir. Bu özellikten önce uygulamanın önbelleğini temizlemenin tek yolu, Twitter uygulamasını silmek ve yeniden yüklemekti.

Son güncelleme:

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.