Şimdi yükleniyor

Steve Jobs’un Sesinden iPhone 8 Videosu!

17669

Steve Jobs’un Sesinden iPhone 8 Videosu!

Son Güncelleme tarihi 16 Aralık 2018 by Müşteri hizmetleri

Bu yıl Apple için oldukça önemli bir yıl. Çünkü iPhone’un 10. yıldönümü ve şirket kapalı kapılar arkasından en popüler ürününe yakışır bir yıldönümünün hazırlığını yapıyor. Pek çok ünlü analist, Apple ürünleri konusunda sarraf olarak adlandırılan analistler, bu yıl 4.7 inç ve 5.5 inç iPhone 7s ve 7s Plus’la birlikte devrim niteliğindeki iPhone 8’in geleceği konusunda iddialı söylemlere sahipler.

teknik destek

Analistlerin söylemleri şu anda beklentileri şekillendiriyor çoğu konuda da arttırıyor. Henüz iPhone 8 için somut veriler sızdırılmış değil ki önümüzdeki aylardan itibaren artık iPhone 8’e dair ne kadar elle tutulur şey var göreceğimizi umuyoruz.

Bu süreçte, iPhone 8’le ilgili ne kadar iddia varsa hepsini yansıtan pek çok konsept tasarım ve video ile karşılaştık ancak bu seferki oldukça farklı. EveryThingApplePro isimli ünlü Apple ürünlerinin incelendiği YouTube kanalı enfes bir video ile geldi. Video ilham verici olduğu kadar duygulandırıyor.

Videonun tamamında iPhone 8’in konsepti yer alıyor ve özlediğimiz isim Steve Jobs’un pek çok iPhone lansmanından konuşmaları fon olarak kullanılıyor. Videoda Steve Jobs’un sözlerinden bazıları ise şu şekilde;

“Bu 2.5 yıl boyunca beklediğim bir gündü. Ara sıra, her şeyi değiştirecek devrimci bir ürün piyasaya çıkar. Yapmak istediğimiz, süper kolay ve her akıllı telefondan daha akıllı bir ürün yapmak. Biz dev bir ekrana sahip bir cihaz yapmak istiyoruz. Kullanıcılarımız her şeye basit bir düğmeye tıklayarak erişebilmeli.”

teknik destek