Şimdi yükleniyor

İOS Tarafının Beğenilen Çizim Uygulaması Procreate Pocket Güncellendi

Procreate Güncellemesi

İOS Tarafının Beğenilen Çizim Uygulaması Procreate Pocket Güncellendi

Son Güncelleme tarihi 8 Haziran 2018 by Müşteri hizmetleri

İpad ve iphone sürümlerinde kullanılan ve profesyonel bir çizim uygulaması olan Procreate, yeni gelen güncellemeyle birlikte kolay bir kullanım sahası oluşturmaya başlamıştır. Çizim yapmaktan hoşlananlar için tasarlanmış olan bu uygulama, İpad tabletler için kullanılmaya tabi gibi görülse de, yeni güncellemeye amaç olarak, iphone kullanıcılarına da hitap etmeyi hedeflemiştir. Düzenli olarak yapılan İOS güncellemeleri arasında, Procreate uygulaması yeni bir yüz kazanmış ve İpad tabletlerle beraber iphone cihazlarında da kaliteli çizimler oluşturmaya imkân sunmuştur. Önceki sürümlerinde yalnızca tablet teknolojisinde kullanıma uygun olan bu uygulama, artık telefonlara da uyum sağlayacak şekilde yenilenmiştir. Savage Interactive tarafından hayata geçirilen bu uygulama, İpad tabletler için tasarımı düşünülmüş olup, yapılan revize işleminden sonra tüm özellikleriyle iphone cihazlara da aktarılmıştır. Uygulama geliştirilirken kodlar sil baştan yapılarak yeniden yazılmış, birçok değişik ve yeni özelliklerle İpad ve iphone kullanıcılarının zevkine sunulmuştur. Procreate Pocket güncellemesi, İOS sürümlerinin yeni çizim yüzü olarak kaliteli görseller elde etmeyi ve iphone kullanıcılarını da uygulamaya teşvik etmeyi amaçlamıştır.

teknik destek

Procreate Pocket Uygulaması

Uygulama, zengin çizim teknikleri için tasarlanmış ve resim ve benzeri içeriklerde yaratıcılık oluşturmak için yenilenmiştir. İOS güncellemesi yapılmış olmasının ardından İpad tabletlerde olduğu gibi, iphone sürümlerinde de artık rahat çizim olanakları sağlamıştır. Hayal gücünün zirve yaptığı çizim tasarımlarının, taşınabilir cep telefonlarında oluşturulması özelliği ile birçok kullanıcının gözde uygulaması haline gelmiştir. Uygulama içerisinde, çizim adına olabilecek bütün teknik ara birim malzemeleri tek çatı altında birleştirilmiştir. Sanat tarzında eserler ortaya çıkarmak, artık iphone sürümlerinde de bu uygulama sayesinde mümkün kılınmıştır. Kullanıcı rahatlığı için; hassas fırçalar ve dokunuş basıncına karşı net cevap veren duyarlılık özelliklerinde iyileştirmelere gidilmiştir. İpad cihazlarında eşsiz çizim uygulaması olan Procreate, iphone için de aynı eşsiz tasarım imkânlarıyla kişisel eserlerin gün yüzüne çıkmasına katkı sağlamıştır. Her bir kod satırı yeniden gözden geçirilmiş ve piksel gücü daha donanımlı olup, uygulama; baştan aşağı güçlü tasarımcıların parmak uçlarına uyacak şekilde programlanmıştır. Procreate Pocket güncellemesi, tasarımcılık ve yaratıcılık konusunda kullanıcı ayrımı yapmadan kişinin hayal dünyasına tatlı dokunuşlar yaparak ün kazanmıştır.

Procreate Güncellemesi ve Beraberinde Gelenler

Uygulama, yeni kazandığı güncelleme ile birlikte yeni bir ara yüz formatında tüm iphone kullanıcılarına sunulmuştur. 136 fırçasıyla birlikte kolay dokunuş teknikleri sağlayarak, İOS 11 ve İphone x için optimize edilmiştir. 64 bit renk özelliği eklenerek 8 bin tuval boyutu oluşturma imkânı kazanmıştır. Her seferinde otomatik kaydetme özelliği olup iphone cihazlarının çoklu çekirdekleri için, uygun biçimde ayrıştırılmış iş parçacıkları eklenmiştir. Değişik renk girişleri kullanılarak, net görüntüler oluşturulması için özel katmanlar eklenmiştir. Katmanlar arası taşıma ve birleştirme özelliği ile birçok değişik tasarımı tek parça halinde kaydetme olanağı oluşturmuştur. Her çalışma için uyum sağlayabilecek farklı renk dengeleyiciler ve görüntü güçlendiricilerin, uygulama içerisinde aktif bir şekilde kullanılması için uzman geliştirme teknikleri kullanılmıştır. Değişik formatlarda kayıt imkânı sağlayarak, dosya kaydetme seçeneğini zengin biçimlerde kullanıma açmıştır. Kısacası uygulama, yeni gelen güncelleme ile birlikte grafik tasarımcıların taşınabilir yaratıcılığı olarak, mobil çalışma kapsamında İOS sürümlerinin gözdesi olmuştur.

teknik destek