Şimdi yükleniyor

iPad Müzik Yükleme

iPad Müzik Yükleme

iPad Müzik Yükleme

Son Güncelleme tarihi 21 Aralık 2022 by Teknoloji Haber

iPad modellerine müzik atmak rakibi olan Android tabletlere göre daha karmaşık olsa da çok zor veya imkansız değildir. iPad’e müzik yüklemeden önce bilgisayarınızda yüklü olan iTunes’in son güncellemesini almış olduğundan emin olmalısınız. Bilgisayarınızda iTunes yoksa buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

teknik destek
4693E844-0B13-4628-9024-9FC5AABB7834 iPad Müzik Yükleme
iPad Müzik Yükleme

BİLGİLENDİRME! Bu yöntemi kullanarak daha önce iPad’e müzik yüklediyseniz eşzamanla işlemi esnasında eski müzikleriniz gidecek, yerine son yükledikleriniz gelecektir.

iPad Müzik Atma

  • Bilgisayarınızdan iTunes programını açın, sonrasında iPad’i kutusundan çıkan kablo ile bilgisayarınıza bağlayın.
  • iTunes otomatik olarak tabletinizi görecek ve ekranın sol üst köşesindeki yön tuşlarının yanında küçük tablet simgesi belirecektir.
  • Bu ekrandayken iPad simgesine tıklayın ve sonrasında karşınıza çıkan pencerede “Müzikleri ve videoları elle yönet” seçeneğine tıklayın.
  • Bu işlem sonrasında başka bir işlem yapmadan “Uygula” butonuna basın.
  • Sol menüde “Aygıtlar” alanından Müzikler yazılı olan bölgeye tıklayın. Cihazınızda yer alan müzikleri göreceksiniz.
  • Bu noktadan sonra tek yapmanız gereken iPad’e yüklemeyi planladığınız müzikleri tut-sürükle yaparak iTunes’a aktarmanız olacak.
  • Dilediğiniz müzikleri aktardıktan sonra ekranın sağ alt köşesinde bulunan “Eşzamanla” butonuna tıklıyorsunuz ve müzikleriniz iPad’e atılıyor.
207D3071-4736-4D0C-AD22-A16441BC56AE iPad Müzik Yükleme
iPad Müzikleri Yükleme

Not: iPad’e şarkı atarken “kopyalanamadı” hatası alırsanız, müzik dosyalarınız problemli olabilir. YouTube üzerinden MP3’e çevrilen dosyalarda bu problemler görülebiliyor.

teknik destek

1 yorum

comments user
Amelia

Hey, you’re the goto expetr. Thanks for hanging out here.

Yorumlar kapalı.