İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 Ay Sonuna Kadar Bir Çok Ülkede Satışa Çıkacak

Geçtiğimiz hafta ülkemizde satışa çıkan iPhone 7, 2 hafta içinde bir çok ülkeye ulaşacak. Note 7’nin piyasan çekilmesi ile sevkiyatları hızlandıran Apple, kısa sürede pek çok Apple tutkununu iPhone 7 ile buluşturmayı hedefliyor.

teknik destek

Apple 20 Ekim’de Mısır, 21 Ekim’de Kore ve Kolombiya, 28 Ekim’de Kamerun ve Kenya da dahil olmak üzere bir çok ülkede iPhone 7 satışlarına başladığını web sitesi üzerinden duyurdu.

Kore ve Kolombiya da 21 Ekim’de iPhone 7 ile birlikte Apple Watch Series 2 de satışta olacak.20 Ekim’de Mısır’ın dışında İsrail’de, 21 Ekim’de ise Maurice, Madagaskar, Maroc, Uganda ve Tayland’da, 28 Ekim’de Kamerun, Botswana, Kenya, ve Mozambik’te iPhone 7 satışı başlayacak.

Apple, 25 Ekim’de dördüncü çeyrek raporlarını yatırımcılara açıklayacak. KGI’nin Note 7’den dönen 5-7 milyon kullancının da iPhone 7 satın alacağını raporlaması ile birlikte satılan iPhone 7 miktarı merak konusu oldu.

teknik destek

2 Yorum

  1. emre emre 11 Kasım 2016

    ithalatçi garantiliyse hiçbişeye yaramaz ki apple garantisi olmadıktan sonra uğraş dur. ilanlarda faturalı distribütör garantili yani apple garantili 0 kapalı kutu orjinal ıphone 7 cihazlar zaten 2.950 den başlıyor bence hiç bulaşmayın bime derim…

Yorumlar kapatıldı.