İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 Daha Büyük Kamera ve Stereo Hoparlör ile Gelebilir

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tanıtılmasına 3 aydan daha az bir süre kala sızıntılar devam ediyor. Daha çok uzak doğu menşeili kaynaklar tarafından sızdırılan görüntüler iPhone 7 ile ilgili önemli ipuçları veriyor.

En son CAD tarafından hazırlanan görseller Çin sosyal medyasında ve Fransız Web sitesi NWE’de görüldü. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerine ait görüntülerde bugüne kadar iddia edilen çoğu şeyi görebiliyoruz.

image

iPhone 7 Plus modeli özel konumlandırılmış anten bantları, lightning portuna bağlı kulaklık girişi, çift kamera ve iPhone 6s Plus modeline benzer bir tasarımla geliyor.

image

iPhone 7 modeli ise daha önceki söylentilere benzer şekilde stereo hoparlör, lightning portuna bağlı kuklalık girişi ve daha büyük bir hoparlör ile geliyor.

Eylül ayında tanıtılacak iPhone 7’de A10 işlemci, su geçirmezlik, yeniden dizayn edilmiş anten bantları, geliştirilmiş kamera, daha hızlı 4G, daha hızlı WiFi bağlantı özellikleri bekleniyor. iPhone 7 Plus’ta ise çift kamera ve 3 GB RAM olması bekleniyor. Ayrıca depolama alanı seçeneklerinin 32GB ile başlaması gündemde.