İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 Konsepti: Çift Arka Kamera, Smart Connector ve Daha Az Anten Çizgileri

Apple’ın merakla beklenen yeni cihazı iPhone 7 ve 7 Plus bu Eylül aynda tanıtılacaklar. Yeni iPhone modellerinin şimdiye kadar ki tanıtılan en ilginç iPhone’lar olması bekleniyor. Çünkü şimdiye kadar ortaya çıkan raporlar ve söylentiler bunu gösteriyor.

Örnek vermek gerekirse, bir iPhone 7 Plus’ta Apple’ın yer vereceği söylenen çift arka kamera söylentisi bile heyecan veridi bir şey. Fotoğraf ve video çekme deneyimini baştan aşağı değiştirecek en önemlisi bunu Apple’ın profesyonelliği ile sunulacak olması kesinlikle kulağa hoş geliyor.

Çift arka kameralı akıllı telefonları daha önce gördük ancak ya beklenen verim alınamadı ya da sunulmak istenilen sunulamadı. HTC bunu deneyimleyen ancak başarısız olan firmalardan sadece bir tanesi.

Diğer yandan Smart Connector’lu bir iPhone düşünmek de bir noktada farklı geliyor ancak pek olabilitesinin olmadığını belirtelim. Videoda bu detay atlanabilir.

Anten çizgilerinin azaltılması Apple’ın dikkatinde ve muhtemelen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta daha az anten çizgisi yer alacak.

Ve diğer tarafta bir yığın geliştirme. İşte iPhone 7 için hazırlanan konsept video;