Şimdi yükleniyor

Çok Daha İyi Gözüken Kırmızı iPhone 7 (PRODUCT)RED Konsepti!

Kırmızı iPhone 7 ve 7 Plus

Çok Daha İyi Gözüken Kırmızı iPhone 7 (PRODUCT)RED Konsepti!

Son Güncelleme tarihi 31 Mart 2022 by Teknoloji Haber

teknik destek

Apple’ın, dün Kırmızı iPhone 7’yi duyurmasının ardından, şirketin amacının iyi olduğunu düşünen kadar ortaya konulan yeni renk seçeneği eleştirenlerde oldukça fazla. Özellikle Apple’ın Kırmızı iPhone 7 konusunda eleştirilmesinin nedeni cihazın ön yüzünün beyaz olması. Eleştirenler, cihazın ön yüzünün beyaz değil de siyah olması gerektiğine inanıyorlar.

Tam da bu noktada tasarımcı Benjamin Geskin, (RED) iPhone 7 Plus’ın ön yüzünün siyah olması durumunda nelerin değişeceğini bize göstermek adına profesyonelce oluşturulmuş konsepti ile geldi.

Hiç kuşku yok ki, tasarımcının konseptinde ortaya konulan ön yüzü siyah (RED) iPhone 7 Plus, Apple’ın sunduğu beyaz ön yüzlü (RED) iPhone 7 Plus’tan kat be kat daha iyi gözüküyor.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta Apple’ın bunu bir amaç uğruna yapması. Apple, Global Fund ile on yılı aşkın süredir işbirliği içerisinde ve müşterilerinin satın aldığı her (PRODUCT)RED için The Global Fund’a bağış yapıyor. The Global Fund bu paranın tümünü HIV/AIDS programlarını finanse etmek için harcıyor.

Yine de Apple’ın etkileyici bir görünüme sahip olan Kırmızı renkli iPhone 7’nin ön yüzünü siyah yapması durumunda daha fazla kullanıcının ilgisini çekeceğini söylemeden geçemeyeceğiz. Ayrıca siz de 7 dolardan başlayan fiyatlarla özellikle Amazon.com’da sunulan kırmızı renkli profesyonel kılıflarla, iPhone’unuzun havasını değiştirebilirsiniz.

teknik destek