iPhone 7 Plus, Samsung Galaxy S8, LG G6, Google Pixel ve OnePlus 3T: Karşılaştırmalı Hız Testi

iPhone 7 Plus LG G6 Galaxy S8 OnePlus 3T

YouTube kanalı EverythingApplePro, en yeni amiral gemisi Android cihazlarla iPhone 7 Plus’ı karşı karşıya getirdiği bir hız testi yaptı. Testte iPhone 7 Plus’a karşın, Samsung Galaxy S8, LG G6, Google Pixel ve OnePlus 3T yer alıyor. Kağıt üzerindeki sonuçlara göre videodaki hız testinin sonuçlarının pek çok kişiyi şaşırtacağını en başından söyleyelim.

teknik destek

Test boyunca, pek çok video peşi sıra açılıyor ve uygulamalarda bazı işlemler yaptırılıyor. iPhone 7 Plus testte başı çekerken onu Galaxy S8 takip ediyor ve geriye kalan sıralamada sırasıyla; OnePlus 3T, Google Pixel ve LG G6 yer alıyor.

Yüksek RAM miktarı farklılıklarına rağmen iPhone 7 Plus, 33 saniye içinde tüm uygulamaları yükleyebiliyor. Her ne kadar Galaxy S8 ikinci sırada yer alıyor olsa da performansı dikkat çekici değil. Diğer Android cihazlar ise 2 kat ila 4 kat arasında daha yavaştılar.

Geekbench 4 ve AnTuTu gibi performans testlerinde de iPhone 7 Plus lider olurken, Galaxy S8 ikinciliğini sürdürdü. LG G6 ise yine en sonuncu konumunda kaldı. Galaxy S8, octa-core çipi sayesinde Geekbench 4’teki çok çekirdekli testte iPhone 7 Plus’tan daha iyi olsa da kullanımda bunun böyle olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Tüm bunlarla birlikte, nihai performansta iPhone 7 Plus altı aylık olmasına rağmen kesinlikle satın almaya değer bir cihaz olarak yerini koruyor.

müşteri hizmetleri