İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 Plus’a Ait Çift Arka Kamera Modülüne Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

Apple’ın en büyük ekranlı 5.5 inç iPhone modelinin bir sonraki nesili iPhone 7 Plus için büyük planları var. Evet, uzun zamandır gündemden düşmeyen iPhone 7 Plus‘ın çift arka kamera ile geleceği söylentilerine en elle tutulur somut veriler eklenmiş durumda.

teknik destek

iPhone 7 Plus’ta yer alacak olan çift kamera modülüne ait görüntülerle, yeni kamera sistemi hakkında epeyce bir detay da paylaşılmış durumda. Daha önce de kısmen ortaya çıkan bu kamera modülüne ait daha fazla detayı Apple.club.tw sitesi derinleştirerek tekrar gündeme getirdi.

iphone-7-cift-kamera

Görüntülerde sağ tarafta yer alan kameranın geniş açılı lens olduğu, sol tarafta yer alan kameranın ise dar açılı lens olduğu belirtiliyor. Her lensi destekleyen bağlantı girişleri de sürpriz değil elbette.

Daha önce MacRumors tarafından da ortaya çıkartılan bu kamera modülü için sadece iPhone 7 Plus’ta görülebileceği belirtilmişti. Bu henüz onaylanmış olmasa da 4.7 inç iPhone 7’de böyle bir modüle yer verilemeyeceği uzmanları bu görüşten yana taraf olmalarını destekliyor.

Apple-Cift-Kamera

Eğer gerçekten Apple böyle bir adım atarsa ki söylentiler bunu bir süredir destekliyor Apple’ın akıllı telefonlardaki kamera yapısını baştan aşağıya değiştireceği açık. Şimdiden pek çok kullanıcı için bu gelişme heyecan yaratmış durumda. Bakalım çift arka kamera üzerinde gelecekte ne gibi gelişmeler yaşanacak.

müşteri hizmetleri