İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 ve iOS 10 için Konsept Video

iPhone 7 ile birlikte kullanıma sunulacak olan iOS 10 için fikirler oluşmaya başlamış ve beklentiler artmış durumda. iOS 9‘la birlikte görsel açıdan hiçbir değişikliğe gitmeyen Apple’dan iOS 10 için kullanıcıların beklentileri oldukça yüksek. Apple iOS 9’da özellikle performans performansa odaklanmıştı.

teknik destek

Apple artık mobil işletim sistemi iOS‘un diğer mobil işletim sistemleri ile rekabet etmesi gerekiyor. Bu sebeple Apple’ın iOS 10’la birlikte daha fazla işlevselliğe gideceği beklentisi artmış durumda.

Tricls.com iPhone 7 ve iOS 10 için düzenledikleri bir konsept videoyu yayınladı. Videoda hayali noktalarda yer alıyor olsa da kısmen gerçeği de yansıtıyor olabilir. Özellikle iPhone 7 konseptinde hayali noktaların oldukça fazla olduğunu söyleyelim.

iOS 10’da widgetlara yer verileceği düşünüldüğünde videoda bununla ilgili detaylar mevcut. Ana ekranınızı süsleyen hava durumu widgetı olmasını ister miydiniz mesela? Bu sayede uygulamayı açmadan kolay bir şekilde daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

iOS 10 kavramını ve iPhone 7’yi bir araya getiren konsept videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri