İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus İçin 6 Farklı Kılıf

Ülkemizde satışa sunulduktan sonra iPhone 7 ve iPhone 7 Plus satın almak istiyorsanız bu kadar pahalı cihazlar için kılıf almak biraz mecburiyet. Apple’ın simsiyah diye sitesinde belirttiği Jet Black renkli yeni iPhone’larda çizilme riski yüksek olduğu için kılıf biraz daha önem kazanacak.

Kılıf alırken kişilerin farklı tercihleri var. Bazıları cihazı ince gösterecek kılılfları tercih ederken bazıları da cihazı koruyacak hantal kılıf istiyor.
Her iki kesim için sizlere bir kaç kılıf tanıtacağız.

iPhone 6 yada iPhone 6s serisinden geçiş yapacaklar için bir uyarıda bulunmak gerekiyor. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın kameraları farklı olduğu eski kılıflarınız uymayacak.

Burada paylaştığımız modeller dışında yüzlerce iPhone 7 Plus kılıf çeşidini MobilCadde.com adresinde de bulabilirsiniz. Kredi kartı veya kapıda ödeme seçenekleriye satın alabilirsiniz.

Speck Presidio Case for iPhone 7 and 7 Plus

iPhone’u fazla kalınlaştırmayan siyah ve şeffaf renk seçeneklerine sahip olan kılıf iPhone 7 için 40$, iPhone 7 Plus için 45$ fiyatla Amazon üzerinde satışta.

Silk Slim-fit Grip Case for iPhone 7 and 7 Plus

İnce kılıf isteyenler için siyah, mavi, gri ve mor seçenekleri ile 14$ fiyatla Amazon üzerinde satışta.

Trianium Protanium Heavy Duty Case for iPhone 7 and 7 Plus

img_0187

Cihazımı iyi korusun diyenlere hitap eden kılıf iPhone 7 için 14$, iPhone 7 Plus için 15$ fiyatla Amazon üzerinde satışta.

Supcase Rugged Holster Case for iPhone 7

Ciddi koruma isteyenler için tasarlanan kılıf siyah,mavi,pembe,yeşil ve beyaz renk seçenekleriyle iPhone 7 için 19.5$, iPhone 7 Plus için 21.5$ fiyatla Amazon üzerinde satışta.

Spigen Wallet Case with Stand for iPhone 7 and 7 Plus

img_0189

Cüzdan şeklinde kılıf tercih edenler için tasarlanan kılıf siyah ve kahverengi renk seçenekleriyle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için 16$ fiyatla Amazon üzerinde satışta

Spigen Slim Armor Wallet Case for iPhone 7 and 7 Plus

img_0190

Yine cüzdan şeklinde kılıf tercih edenler için siyah, metal ve roz altın renk seçenekleri ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için 17$ fiyatla Amazon üzerinde satışta.