iPhone 7 ve iPhone 7 Plus İçin En İnce Şarjlı Kılıf ThinCharge

iPhone 7 thincharge

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta pil ömrü seleflerine göre arttırıldı. Fakat telefonlarını yoğun kullananlar için hala gün içinde şarj etme ihtiyacı mevcut. Apple’ın şarjlı kılıfları (Apple bu tabiri Türkçe olarak kullanmadığı için ne diyeceğimizi şaşırdık) ile bu soruna çözüm getirilebilir. Fakat hem pahalı hem de cihazı kabalaştırmaları insanların tercih etmemelerine sebep oluyor.

teknik destek

ThinCharge isimli şarjlı kılıf bu konudaki fikrinizi değiştirebiir. ThinCharge geliştiricileri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için ürettikleri kılıfın şu anda piyasanın en incesi olduğunu iddi ediyorlar. Geliştiriciler ürünleri hakkında şunları söylüyorlar:

“ThinCharge’ı pazardaki en ince iPhone pil kutusu olarak tasarladık. Kimse hantal bir kılıfı sevmez, bu yüzden asla bu şekilde hissettirmemesine dikkat ettik. iPhone 7 sürümü için son ThinCharge pil kapasitemizi 2600mAh’den 2900mAh’ye yükselttik! iPhone 7 Plus versiyonu ise 3600mAh pil kapasitesine sahiptir. ThinCharge ile, telefonunuzu bütün gün boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.”

ThinCharge, 45$ dan başlayan fiyatla satışta. Yeni ThinCharge iPhone 7 şarjlı kılıf hakkında daha fazla bilgi ve sipariş vermek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz.

müşteri hizmetleri