iPhone 7’nin Tasarımı Nasıl Olacak? Kasa Ebatı Yönünden iPhone 6s Karşılaştırması

iPhone-7-kilif

Apple henüz yeni nesil modeli iPhone 7’yi tanıtmadı ancak şirketin yeni nesil iPhone’u hakkında oldukça bol söylentiler mevcut. Çoğu güvenilir kaynaklardan elde edilen bu söylentiler ışığında daha şimdiden iPhone 7 hakkında yorum yapmak mümkün oluyor diyebiliriz.

teknik destek

Elbetteki söylentiler doğrudan bazı şeyleri yansıtmıyor olabilir ancak nihai duyumlarda yok değil. Örneğin iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’un 3.5 mm kulaklık girişinden yoksun olacağı artık hemen hemen netlik kazanmış durumda. Farklı bir örnek daha vermek gerekirse, iPhone 6s ve 6s Plus’a göre farklı boyutlarda kameralara sahip olacağı açık. Yine de mevcut amiral gemilerle benzer bir tasarım yolda demekte mümkün.

MacRumors son ve artık nihai söylentiler ışığında iPhone 7 için özel kılıflar tasarlatmış ve bu kılıfları mevcut iPhone 6s üzerinde deneyerek yolda olan iPhone modeli için yorum yapabilmenin önünü açmış.

iPhone_7-1

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’un az biraz daha uzun, 3.5 mm kulaklık girişinden yoksun, alt kısımda iki hoparlör, kamera konumlandırmasının farklı olması gibi bir dizi farklılıkla geleceği açık. İşte MacRumors’un hazırladığı o ön kıyas videosu;

teknik destek
error: Çok sık deneme yapıyorsun !!