İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7s ve iPhone 7s Plus Kırmızı Renk Seçeneği İle Geliyor

Gün geçmiyorki gelecek yılın iPhone’u ile ilgili yeni bir iddia ortaya atılmasın. Bu seferki iddia yine Japon blog Mac Otakara’dan. Otakara’ya göre Apple, gelecek yıl iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ı tanıtacak.

teknik destek

Japon blog, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’un iPhone 7 serisinin güncellenmiş versiyonları olacağını iddia ediyor. Otakara, yeni iPhone’ların yine aliminyum tasarıma sahip olacağını, ancak daha hızlı A11 yongası ile geleceğini düşünüyor. Genel tasarımda ise bir değişiklik olmayacağını belirtiyor.

Siteye göre iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ın Uzay Grisi, Simsiyah, Altın, Gül Altın ve Gümüş seçenekleriyle birlikte tamamen yeni bir renk olan Kırmızı renk ile birlikte geleceğini düşünüyor.

Apple’ın geleneksel LCD ekranlı güncelleştirilmiş 4,7 inç ve 5,5 inçlik modeller ile bir adet OLED ekran ve cam gövdeli daha büyük bir premium model tanıtacağı konusunda çok fazla iddia var. Yalnız üç modelin özellikleri konusunda çok fazla çelişki var. Bazılarına göre her üç model de kablosuz şarj ile gelecek.

Mac Otakara’nın iddiası doğru ise Apple, 2017’de kavisli, çerçevesiz OLED ekrana sahip, tamamen cam tasarım bir iPhone’un yanısıra geleneksel 4,7 inç Ve LCD ekranlı 5.5-inç iki iPhone tanıtacak. Siteye göre yeni iPhone’larda kablosuz şarj özelliği olacak.

teknik destek

2 Yorum

  1. Aydin Aydin 8 Aralık 2016

    Bir saniye, bir saniye… iPhone 7S yerine 8 gelmiyor muydu? (Yani en azından eldeki söylentiler o yönde değil miydi?)

    • İlker Çiftçi İlker Çiftçi 8 Aralık 2016

      Oled ekranlı üçüncü cihazın iPhone 8 olacağı söyleniyor

Yorumlar kapatıldı.