Şimdi yükleniyor

iPhone 7s’in Kasası Sızdırıldı!

iPhone 7s

iPhone 7s’in Kasası Sızdırıldı!

Son Güncelleme tarihi 6 Ağustos 2017 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

Aygıt sızıntılarıyla yakinen tanıdığımız Sonny Dickson, Apple’ın önümüzdeki ay tanıtacağı ve piyasaya süreceği üç iPhone modelinden biri olan iPhone 7s Plus’ı gösteren birkaç fotoğraf paylaştı. iPhone 7s/7s Plus’ın özellikleri bilinmiyor ancak mevcut iPhone7/7 Plus’ın kasasına benzer bir kasaya sahip olmaları bekleniyor. Diğer “S” serilerine benzer şekilde tasarımsal yeniliklerden öte donanımsal değişiklikler ve iyileştirmelerin yapılması öngörülüyor.

iPhone 7s’in tasarım anlamında en büyük farklılığının ise kasasının cam kaplama olacak olması. iPhone 7’deki alüminyum kasanın tıpkı iPhone 4s/4’de olduğu gibi 7s/7s Plus’ta da cam kaplama olması bekleniyor. Elbetteki iPhone 7’ye göre böyle bir tasarımsal değişikliğin yapılmasının temel nedeni aygıta endüktif şarj desteğinin eklenecek olması olarak görülüyor. Yani bir bakıma kablosuz şarj özelliği (Apple Watch’unkine benzer) iPhone 7s/7s Plus’ta kullanıma sunulacak. 7s’in kasasındaki bir diğer dikkat çeken detay ise kasayı çepeçevre saran çerçevenin paslanmaz çelik alüminyumdan mamül edilecek olması.

Apple’ın önümüzdeki ay tasarımsal anlamda büyük yeniliklerle sunacağı aygıtı ise iPhone 8 olacak. Yepyeni bir kasa tasarımı, uçtan uca OLED ekran, diğer pek çok üstün özellikler ve premium fiyat etiketi ile iPhone 8’in, iPhone 7s ve 7s Plus’la birlikte tanıtılması bekleniyor.

iPhone 7s/7s Plus tarafında ise 8’e göre daha mütevazi değişiklikler yapılacak ve temel olarak donanımsal yükseltmelerin yapıldığını göreceğiz. Bu donanımsal yeniliklerin başında yeni A11 çipi ve belki de 64GB’a kadar yerleşik depolama kapasitesinin yer alması bekleniyor.

teknik destek

2 yorum

comments user
Nizam

Apple mı kullanmayacağım bundan kelli helaaa terliği telefon markası

comments user
Burak

İphone 7 s yada 7 plus s diyorsunuz da arka da S simgesi yok bunların benim fikrimce boyle birsey yok

Yorumlar kapalı.