İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7’ye Ait Olduğu İddia Edilen Yeni Bir Tasarım Sızdırıldı

iPhone 7 ile ilgili bir tasarım daha sızdırıldı. Fransız Web sitesi NWE tarafından sızdırılan çizim detaylarına göre iPhone 7, iPhone 6s aynı uzunluk ve genişliğe sahip görünüyor.

Doğrulanmamış çizim görüntüsüne göre iPhone 7 138.3 mm (5.44 inç) uzunluk ve 6.71 mm (2.64 inç) genişliğe sahip. Bu boyut iPhone 6s ile aynı.

image

Tasarım krokisinde iPhone 7, muhtemelen daha büyük bir sensör ve neredeyse aynı hizada fakat daha büyük bir kamera ile geliyor. Bu görüntü daha önce iddia edilen 3.5mm kulaklık jackının olmayacağı, Smart Connector ve çift lensli kamera özelliklerinin iPhone 7’de olmayacağını gösteriyor.

Bu görüntüden yola çıkarak 5.5 inçlik iPhone 7 Plus’ın da iPhone 6s Plus ile aynı boyutta olacağını gösteriyor.

Apple’ın Eylül ayında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı açıklaması bekleniyor. KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, yeni iPhone’larda insanları almaya sevk edecek çok büyük yeniliklerin olmayacağını iddia ediyor. Tasarım olarak iPhone 6 serisinin tasarımından devam edileceğini düşünüyor.

Yeni haberler geldikçe iPhone 7 ile ilgili bugüne kadar ortaya atılan iddialar yavaş yavaş çürüyor. Bakalım başka hangi iddialar ortaya atılacak. Yeni haberler geldikçe sizlere aktaracağız.