Şimdi yükleniyor

iPhone 8 Dört Renk Seçeneği ile Geliyor

iPhone 8

iPhone 8 Dört Renk Seçeneği ile Geliyor

Apple’ın bu yılki amiral gemisi iPhone’unun, bir OLED ekrana, tamamen cam kaplama bir kasaya, kablosuz şarj özelliğine ve çok daha fazlasına sahip olduğu söyleniyor. Şimdi ise, cihazın dört renk seçeneği ile geleceği iddia ediliyor.

Yeni renk seçeneği hakkında çok şey bilinmiyor ancak cihazın neye benzeyeceği ile ilgili bir örnek var. Twitter’da gelecek nesil cihazlarla ilgili sızıntılarıyla kendisini yakinen bildiğimiz Benjamin Geskin, iPhone 8’in dört renk seçeneği ile geleceğini, bu renk seçeneklerinden birisinin ise aynalı görüntüde olacağını söylüyor. Yani, iPhone 8, eski iPod modellerinin aynalı cam tasarımına sahip olacak ve muhtemelen cihazın etrafını paslanmaz çelik çerçeveler saracak.

teknik destek

Geskin’in iddiası isimsiz bir kaynaktan geliyor ve KGI’den genelde güvenilir tespitleriyle bildiğimiz Ming-Chi Kuo’dan gelen bir raporu takip ediyor. Kuo, paylaştığı en yeni raporunda, iPhone 8’in sınırlı sayıdaki renk seçeneği ile sunulacağını kaydetmişti.

Geçmişte, iPhone 8’in sadece siyah ve beyaz renklerde geleceğini iddia eden sızıntıları görmüştük. Geksin’in aynalı renk seçeneği iddiası doğruysa muhtemelen iPhone 8’in ikinci ve üçüncü renkleri altın ve roze altın olacak ancak dördüncü renk seçeneğinin ne olacağı şimdilik belli değil.

Yine de son zamanlarda peşi sıra gelen pek çok tanıdık ismin söylemlerinin kafa karıştırıcı ve belkide gerçekle ölçüşmeyen iddialar olduğunu akıldan çıkarmamak gerekiyor.

teknik destek