İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 8 için Konsept Olayını Abartmak: Şeffaf Ekranlı iPhone 8

Şu anda, iPhone 8 için ortaya atılan o kadar çok yönlü söylenti var ki hangisine inanmalı hangisine inanmamalı durum oldukça karışık. Üstelik söylentilerin oldukça üst düzey olması kullanıcı tarafında beklentileri yükseltmiş durumda. Bir de işin tasarımcı tarafı var ki onlarda boş durmayıp hayal dünyasının ürünlerini önümüze getiriyorlar.

teknik destek

ConceptsiPhone YouTube kanalı yakın zamanda yeni bir iPhone 8 konsept videosunu yayınladı. Videoda şeffaf ekranlı bir iPhone 8 resmediliyor.

Konseptte ultrasonik parmak izi sensörü, optik sensörlü şeffaf arayüz ve ayrıca piezoelektrik hoparlörden söz ediliyor. Her şey eşsiz gibi dursa da aslında pekte öyle değil. Mevcut koşullarda böyle bir konsepti yansıtan iPhone modelini görmemiz kesinlikle bir hayalden ibaret.

iPhone 8 için beklenen en somut özelliklerin; uçtan uca OLED ekran (kavisli olabilir), daha hızlı ve geliştirilmiş pil ömrü ile A11 çip, cam kaplama kasa ve kasa etrafını çevreleyen dövme çelik kenarlık, ekrana yerleşik sanal ana ekran düğmesi ve Touch ID, kablosuz şarj teknolojisi gibi şeylerin olması bekleniyor.

teknik destek

2 Yorum

 1. Muhammet Muhammet 7 Şubat 2017

  7 Şubat 2017 at 00:15
  10.2 yalu jailbreak kullanıyordum.çoğu tweak çalışmadığından cydia ya girdim ve KURULU OLAN BÖLÜMÜNDEN ne var ne yoksa sildim.ve cydia uygulaması komple silindi.tekrar yalu102 yolunu denedim cydia bi türlü gelmedi.tüm ayarları sıfırla deyip telefonu sıfırladıktan sonra yine denedim olmadı.
  TEKRAR CYDİA YI NASIL GETİREBİLİRİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ???

  Sorunlarınızı destek sayfanızdan atın diyorsunuz konuyla ilgilenen yok.yorum atıyoruz cevap vermeye tenezzül eden yok.
  Bu mudur verdiğiniz önem

Yorumlar kapatıldı.