Şimdi yükleniyor

iOS’a Karanlık Modu (Dark Mode) Getiren Eclipse 4, iOS 10 için Yayınlandı

iOS-10-Karanlik-Mod-Dark-Mode

iOS’a Karanlık Modu (Dark Mode) Getiren Eclipse 4, iOS 10 için Yayınlandı

Son Güncelleme tarihi 7 Şubat 2017 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

iOS kullanıcıları tarafından büyük bir istekle beklenen özelliklerden Karanlık Mod (Dark Mode) ne yazık ki iOS 10.3’ün beta sürümleri ile gelmedi. Ancak bu mod Jailbreak kullanan kullanıcılara Eclipse tweaki ile zaten sunuluyordu. Beklenen haber geldi ve bir süredir iOS 10 Jailbreak sürümleri ile kullanılamayan Eclipse 4, iOS 10 cihaz desteği ile Cydia’da yerini aldı.

Eclipse 4, tüm iOS arayüzüne Karanlık Mod‘u getiren inanılmaz bir tweaktir. Bu tweak ile uygulamaların arayüzünü koyu renk düzenine getirebilir, ışıksız ortamda cihaz kullanımını kolaylaştırabilir ve gözünüzdeki zorlanmayı hemen hemen sıfıra indirebilirsiniz.

Tweak, özel renk ayarlarını, uygulamaların beyaz arayüzünü, bireysel kullanıcı arayüzü öğelerinin renk özelleştirmesi ve daha fazlası dahil eski sürümlerindeki mevcut olan tüm özellikleri içeriyor.

Daha şaşırtıcı olan ise Eclipse 4’ün önceki sürümlerinden herhangi birisini satın almış olan kullanıcılara ücretsiz olarak sunulması. Yeni kullanıcılara gelince, Eclipse 4’ün fiyatı 0,99 dolar ve bu fiyat sunduğu özelliklere oldukça uygun.

Tweak’i yüklediğinizde varsayılan olarak tüm uygulamaların devre dışı bırakıldığını unutmayın. Herhangi bir uygulamanız için Dark Mode’u etkinleştirmek istiyorsanız, Ayarlar’dan etkin uygulamalar bölümüne gidin ve uygulamaya geçiş yapın. Ayrıca uyarlanacak karanlık mod efekti için bu uygulamayı yeniden başlattığınızdan emin olun.

Eğer ki Eclipse’e iOS 10 desteğinin gelmesi için uzun zamandır bekliyorsanız şimdi harekete geçebilirsiniz.

teknik destek