Şimdi yükleniyor

iPhone 8 Onarım Programı Duyuruldu!

iPhone 8 Onarım Programı Duyuruldu!

iPhone 8 Onarım Programı Duyuruldu!

Son Güncelleme tarihi 1 Eylül 2018 by Harun Yıldırım

Apple, iPhone 8 onarım programı başlattığını açıkladı. Bazı iPhone 8 modellerinde ortaya çıkan ve cihazın donmasına, yanıt vermemesine ve yeniden başlatılmasına neden olan problem, logic board kaynaklıydı.

teknik destek

Apple’ın bilgilerine göre, iPhone 8 modellerinin oldukça düşük bir yüzdesinde onarım programına uyumlu olan kusurlu logic board yer alıyor. Şirket bilgilerine göre, bu cihazlar Eylül 2017 – Mart 2018 tarihleri arasında Japonya, Hindistan, Hong Kong, Çin, Yeni Zelanda, Makao ve ABD’de satışa sunuldu.

Apple, kullanıcıların onarım programı kapsamına uyan bir iPhone 8 sahip olup olmadıklarını kontrol edebilecekleri bir internet sitesi hazırladı. Kullanıcılar buradan cihazlarının programa uygun olup olmadıklarını görebilecekler. Sayfaya buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

İlgili problem, iPhone 8 Plus veya diğer modellerde görülmüyor. Ücretsiz onarım programına dahil olabilmek için iPhone 8 sahibi olmanız gerekiyor. Programa uygun bir cihazınız varsa, Apple mağazalarından randevu alabilir veya Premium Reseller ile iletişim kurabilirsiniz.

teknik destek

6 yorum

comments user
turgay

ios 12 nin üst güncellemesi ne zaman gelir

Yorumlar kapalı.