Şimdi yükleniyor

iPhone 8, Orda, Burada ve Şimdi de McDonald’s Reklamında!

McDonalds ve iPhone 8

iPhone 8, Orda, Burada ve Şimdi de McDonald’s Reklamında!

Son Güncelleme tarihi 18 Ağustos 2017 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

iPhone 8 henüz tanıtılmış değil ancak bazı firmalar için reklam malzemesi oldu bile. McDonald’s, mobil uygulamasının tanıtımı için müşterilerine gönderdiği e-postadaki görüntüler için iPhone 8’i kullandı.

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 8, geçtiğimiz yıl yine Eylül ayında tanıtılan iPhone 7 ile birlikte konuşulmaya başlandı ve bu yıl, Nisan ayı itibariyle tasarımı sızıntılar ile netlik kazandı. Kimisine bu sızıntılar güven vermiyor olsa da McDonald’s bu sızıntılara güveniyor gibi duruyor. Çünkü bu tasarımı mobil uygulama ile sipariş verme özelliğini tanıttığı e-posta reklamında kullandı.

Şirket Avusturalya’daki müşterilerine mobil uygulama üzerinden yüzde 25 indirimli sipariş verebileceklerini bildirmek üzere gönderdiği e-postada iPhone 8 görsellerini net bir şekilde kullanarak şaşkınlığa neden oldu. Görsellerdeki iPhone tasarımı Benjamin Geskin tarafından oluşturulan oluşturulan iPhone 8 konseptine dayanıyor.

iPhone-8-Mcdonalds iPhone 8, Orda, Burada ve Şimdi de McDonald's Reklamında!

Mailin kullanıcılar tarafından Twitter’a taşınması ile gündeme gelen reklam kampanyasında resmi olarak henüz tanıtılmamış bir iPhone’un kullanılması oldukça ilginç duruyor. Muhtemelen McDonald’sı bu konuda cesaretlendiren şey resmi olarak HomePod’un test yazılımda tespit edilen çerçevesiz iPhone 8 simgesinden geliyor.

iPhone-8-Glif iPhone 8, Orda, Burada ve Şimdi de McDonald's Reklamında!

Reklamda kullanılan görseller, bugüne kadar sızdırılan iPhone 8 tasarımları ile tamamen aynı. Şirketin ana ekran düğmesi tarafını görselde göstermiyor olması ise bu taraftaki belirsizliklerden kaynaklanıyor.

teknik destek