Şimdi yükleniyor

iPhone 8’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

iPhone 8

iPhone 8’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Son Güncelleme tarihi 9 Nisan 2017 by Müşteri hizmetleri

Apple’ın, gelenekselleşen 4.7 inç ve 5.5 inç iPhone modelleri ile birlikte, OLED ekranlı, tamamen yeni bir tasarıma sahip 5.8 inç iPhone modelini bu yıl tanıtacağı yönünde söylentileri sık sık duyuyoruz. Ünlü Apple analistlerinden Brian White, tüm bu söylentileri bir adım öteye taşıyarak, şirketin 5.8 inç iPhone modelini Eylül ayında tanıtarak ön siparişe sunacağını ve ön sipariş tarihinden birkaç hafta sonra bile teslimatlarına başlanamayacağını iddia ediyor.

teknik destek

Analistin bu iddiası güvenilir tedarikçi kaynaklarına dayanıyor. Analistin ulaştığı kaynaklar, Apple’ın 3D algılama teknolojisinin üretiminde yaşanan zorluklar nedeniyle iPhone 8’in teslimatlarında zorluklar oluşacağını ortaya koyuyorlar. Ancak Apple, kararlı bir şekilde OLED ekranlı iPhone modelinin üretiminde oluşabilecek zorlukları ortadan kaldırmak için çalışmalar yapıyor ve muhtemelen iPhone 8’in üretimine dair tüm detaylar artık birkaç ay içerisinde netleşecek.

Şu anda Apple’ın tedarik zincirlerinden bilgi toplamak için Tayvan’da bulunan analist, geçici olarak iPhone 8 olarak adlandırdığı modelin gizliliği konusunda kaynakların oldukça titiz davrandığını ve hakkında söylenebilecek her şeyin cihazın resmi olarak tanıldığı gün asılsız çıkabileceğine dikkat çekiyor.

iPhone 8 olarak anılan OLED ekranlı iPhone’un, iPhone X, iPhone Pro veya iPhone Edition gibi adlandırmalarla da kimi zaman gündeme geldiğinin altını çizelim. Yepyeni tasarımla gelecek olan iPhone modelinin adı her ne olursa olsun, Eylül ayında tanıtılacağı ve tanıtıldığı tarihi takip eden ilk haftanın sonrasında ön siparişe sunulacağı konusunda artık pek çok güvenilir analist hemfikir. Bu memnun edici bir gelişme ancak OLED ekranlı iPhone’un teslimatlarının ne zaman başlayacağı konusu hala karanlıkta.

teknik destek