iPhone 9 Üretimini Kim Yapacak?

iPhone 9 Üretimini Kim Yapacak?

Apple’ın bu sene üç farklı iPhone çıkarması bekleniyor. Genellikle Foxconn’a üretim görevini veren firma, iPhone 9 üretimi için farklı bir üretici ile çalışabilir.

teknik destek <

DigiTimes kaynaklı bilgilere göre, 2018’de çıkacak olan iPhone modellerinin üretimin de Wistron da rol alacak. Wistron’un hangi modellerinin üretiminde rol alacağı kesin olarak bilinmiyor fakat şirketin yeni iPhone modellerinin üretiminde rol alacağı kesin denebilir. Wistron günümüzde iPhone 6s ve iPhone SE modellerinin üretimini yapıyor.

iPhone 9 Üretimini Kim Yapacak?

iPhone 9 Modelini Wistron Üretecek!

LCD ekran teknolojisinden maksimum verim alacağı söylenen iPhone 9’un üretiminde ve iPhone 6.1 inç modelinin birleştirme işlemlerinde rol alacağı söyleniyor.

iPhone 9, 2018’de çıkacak olan iPhone modellerinin arasında LCD panel kullanacak olan tek model olacak. Donanımsal olarak diğer modellerin gerisinde kalacak olan iPhone 9, fiyat konusunda daha uygun olmasıyla öne çıkıyor.

iPhone 11 ve iPhone 11 Plus modellerinde OLED panel kullanılacağı söylenirken, uygun fiyatlı iPhone 9 modelinde LCD panel yer alacağına kesin gözüyle bakalıyor. Bahsi geçen LCD panellerin tedariğini ise Japan Display üstlenecek.

müşteri hizmetleri