İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ücretli iPhone uygulamaları ücretsiz indirme

Hemen hemen hiç kimse Pazartesi günü sevmiyor ancak her yeni iş haftasının başlangıcını ve sonunu biraz daha az acı çektirici hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Nasıl mı? Günümüzün en iyi ücretli iPhone ve iPad uygulamalarının ücretsiz olarak sunulmaya başladıklarında sizlere bildirerek. Ücretli iPhone uygulamaları ücretsiz indirme! iPhone ücretsiz uygulama yükleme…

teknik destek

9 Ücretli iPhone uygulamasını şimdi ücretsiz indirebilirsiniz

Bugün tadını çıkarmanız için dokuz tane uygulamamız var. Bu uygulamaları aşağıdan bulabilirsiniz. Uyarı olarak ücretsiz kullanımda kısıtlamalar bulunmakta. Haftalık, MB veya GB kısıtlaması.

Her şeyden önce hatırlatmalarımızı yapalım; bu sayfada yer alan uygulamalar, geliştiricileri tarafından sınırlı bir süre ücretsiz olarak sunulmuşlardır. Belirsiz bir süre sonra yeniden ücretli olacaklar ve her zaman için uygulama içi satın alımlar söz konusudur. Uygulamaların ücretsiz olma durumları Apple Kimliğinize göre değişiklik gösterebilir.

Ücretli iPhone uygulamaları ücretsiz indirme

Hotspot VPN

Ücretli iPhone uygulamaları ücretsiz indirme

Tüm kullanıcılar için tamamen sınırsız ve ücretsiz VPN Proxy sunucuları. iPhone ücretsiz uygulama yükleme yazımıza devam…

İndir

Photo Editor

screen696x696

Photo Editor’ü kurduğunuz anda bir daha asla başka bir fotoğraf düzenleme uygulamasını aramaya ihtiyacınız olmayacak.

Weather Now

screen696x696

Gezegenimizin şaşırtıcı derecede güzel 3D görüntülerini, uygulamanın hassas ve küresel hava durumuna kolay erişim imkanı sağlayan diğer kullanışlı özellikleri ile birlikte sahip olun.

dB meter

screen696x696

dB meter uygulaması, profesyonel gürültü ölçer aracı olan OKTAVA 110A-PRO ile kalibre edilmiştir. Bu yönü ile gerçek bir gürültü ölçerdir.

The Hangman’s Noose

screen696x696

Her yaş için eğlenceli bir oyun The Hangman’s Noose.

OneDayB4

screen696x696

OneDayB4 dünyanın mükemmel ve müthiş asistanıdır.

Eggggg

screen520x924

Bu oyunda karakterimiz kusuyor ve bu kusmuk ile oyunu devam ettiriyorsunuz. Kulağa bu oldukça iğrenç gelse de, aslında oldukça eğlenceli bir oyundur Eggggg.

Don’t buy

screen696x696

Sevmediğiniz ürünleri veya hizmetleri kaydedin. Bunun için barkodları kullanın ve o ürünü yeniden yanlışlıkla satın almanızın önüne geçin.

Mood Diary

screen696x696

Mutlu musun? Mood Diary, ruh halinizi zaman içinde takip etmenize olanak tanır. Ücretli iPhone uygulamaları ücretsiz indirme haberimiz için düşüncelerinizi yazmanızı bekliyoruz.

teknik destek

Bir yorum

  1. Mahmut Mahmut 23 Mayıs 2017

    Ücret isteniliyor weather now, vpn için.

Yorumlar kapatıldı.