iPhone 9 ve Yeni iPhone X Nasıl Görünecek?

iPhone 9 ve Yeni iPhone X Nasıl Görünecek?

Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıtmasına iki ay kaldı, her sene olduğu gibi cihazlar çıkmadan önce konsept çalışmalar karşımıza çıkıyor. Apple’ın bu sene iki OLED panele sahip modele ek olarak LCD ekranı bulunan uygun fiyatlı iPhone modeli tanıtmasını bekliyoruz.

teknik destek <

iPhone modellerinin çıkış tarihine yaklaştıkça yeni iPhone modelleriyle ilgili sızıntılar ve bilgiler ortaya çıkacaktır. Şimdi konumuza dönelim ve bir tasarımcının bugüne kadar ortaya çıkan bilgiler ışığında ortaya çıkartığı konsept tasarıma bakalım.

iPhone 9 ve Yeni iPhone X Nasıl Görünecek?

iPhone 9 ve Yeni iPhone X Konsept Çalışma

Jonas Dahnert adındaki tasarımcı, iPhone 9 ve 2018 iPhone X olarak adlandırılması beklenen cihazların konsept çalışmalarını hazırladı.

6.1 inç boyutundaki modelin 2018 iPhone X modeline kıyasla daha büyük ve kalın bir kasaya sahip olması bekleniyor, Dahnert’in konseptinde de bu net bir şekilde görülüyor. iPhone 9 ve yeni iPhone X arasındaki önemli farklardan biri ise iPhone 9’un tek arka kamera taşıyor olması.

iPhone 9 ve Yeni iPhone X Nasıl Görünecek?

Konsept çalışmasında dikkatlerimizi çeken bir diğer detay ise 6.1 inçlik iPhone modelinde kullanılan ekran çerçevesi. LCD ekranlı modelde OLED ekranlı modele göre daha kalın bir çerçeve olacak.

Eylül ayı içerisinde iPhone 9 ve yeni iPhone X modellerinin tanıtılmasını bekliyoruz. Konuyla ilgili detayları sizlere aktaramaya devam edeceğiz.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.