Şimdi yükleniyor

iPhone Gmail güncellemesi

iPhone Gmail güncellemesi

iPhone Gmail güncellemesi

iPhone Gmail güncellemesi geldi. iOS için Gmail tarafından yayınlanan yeni özellik: Tüm gelen kutusu…

Gmail, dünya üzerinde belki de haberleşme aracı olarak kullanılan en profesyonel ve kurumsal uygulama altyapılarının başında gelmektedir. Uzun zamandır beklenen özellik olan Tüm Gelen kutusu sayesinde, iOS işletim sistemine sahip kullanıcılar daha rahat bir kullanıma sahip olacaklardır. Google’ nin bu sene yaptığı Web sitesi üzerindeki değişiklikler sayesinde, artık Inbox kutusu uygulamalardan da kaldırılacaktır. İşte iPhone Gmail güncellemesi detayları!

teknik destek
iPhone-Gmail-guncellemesi-2 iPhone Gmail güncellemesi
iPhone Gmail güncellemesi detayları!

Tüm gelen kutusu özellikleri

Gmail kullanıcılarının Android üzerinden bildiği üzere, birden fazla kullanılan Gmail hesabında tüm oturumlar açıldıysa; orada gelen tüm mailler tek bir kutuda görünmektedir.

Hesapların fazla olması bu durumda hiçbir şekilde fark etmez. Çünkü Gmail uygulamasında her biri tek bir alanda görülecektir. Outlook, Yahoo, Exchange ve daha birçok farklı hesap; bu sayede iOS altyapısında Gmail hesabına eklenebilecektir. İstenildiği takdirde yine ayrı ayrı görülebilir veya yeni gelen özelliklerle birlikte tek bir Inbox üzerinde de işlenebilir.

Google üzerinden Gmail aktivasyonu

Yapılacak güncellemelerle birlikte artık Google kullanıcısı olan iOS modellerinde de tek bir Inbox kutusu kullanılabilir. Kademeli olarak yapılacak güncellemelerle birlikte, Google kullanıcıları artık daha profesyonel şekilde uygulamadan faydalanmaya devam edeceklerdir.

İlerleyen teknoloji, iOS altyapısı kullanıcılarında çok daha yararlı bir adımlama stratejisinin de izleneceğinin kanıtıdır. Çünkü telefon ve Gmail üzerinden sağlanacak entegrasyon başarısıyla, Gmail aktivasyonu çok başarılı bir şekilde devam ettirilecektir.

teknik destek