iPhone Hızlı Şarj Adaptörü Ortaya Çıktı!

iPhone Hızlı Şarj Adaptörü Ortaya Çıktı!

Yeni iPhone 9 modellerini beklerken, her yıl alıştığımız gibi sızıntıların sonu gelmiyor. Son bilgi ise, iPhone hızlı şarj adaptörü ile ilgili oldu. Detaylar haberimizde.

teknik destek <

Apple, 2017 yılında tanıttığı iPhone modelleriyle hızlı şarj özelliğini ekosisteme dahil etse de kullanıcıların bu teknolojiyi kullanabilmeleri için ekstra para harcamaları gerekiyordu. Bu durumun tam aksine, Eylül ayında tanıtılacak olan yeni iPhone modellerinin kutularından hızlı şarj adaptörü çıkması bekleniyor.

Ortaya çıkan yeni görsellerin iPhone modelleri için 18W USB Type-C hızlı şarj adaptörüne ait olduğu söyleniyor. 2018 iPhone akıllı telefonlarının kutusunda yer alması beklenen adaptörle kullanıcıların normal şartlara göre daha hızlı şarj etme sürelerine kavuşmaları hedefleniyor.

iPhone Hızlı Şarj Adaptörü Ortaya Çıktı!

Piyasada bulunan iPhone modellerinin kutularından çıkan şarj aletleri cihazların maksimum hızda şarj olması için gereken yeterli gücü sunmayan 5W adaptörler olduğunu belirtelim. iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri hızlı şarj desteği sunuyor olsalar da bunun için ekstra bir adaptör almanız gerekiyor. Satış fiyatı zaten oldukça yüksek olan cihazlara ekstradan 49 dolar gibi bir bedel ödemeye insanlar pek sıcak bakmıyorlar.

Bakalım yeni iPhone modellerinde hızlı şarj imkanı sunan adaptör de kutu içeriğinde bulunacak mı? Konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

müşteri hizmetleri