iPhone için Bitcoin Uygulamaları Popülerlik Kazandı

bitcoin

Bitcoin, son birkaç gün içinde benzeri görülmemiş bir hızla artmaya başladı ve hafta başında 10.000 dolar olan Bitcoin‘in fiyatı kısa süre içerisinde 15.000 dolar seviyesini aştı. Şimdi, kripto paraların yükselişi ile bağlantılı olarak birçok Bitcoin uygulaması (borsa ve cüzdan) iPhone için popüler hale gelmeye başladı.

teknik destek <

Türkiye’de ve tüm dünyada App Store aramalarında Bitcoin kelimesi bir hit haline gelmiş durumda ve zaten herhangi bir arama yapmak istediğinizde listelenen 7 kelimeden en az ikisinin Bitcoin ile alakalı olduğunu ve ilk sırada bir borsanın yer aldığını görebilirsiniz (Paribu, Türkiye’de faaliyet gösteren borsalardan birisidir).

App Store Bitcoin

Özellikle en popüler ücretsiz uygulamalar listesinde BTCTurk’un ilk 60 uygulama arasında girmiş olması dikkat çekiyor. BTCTurk uygulaması dışında Bitfinex gibi uygulamalarda listede yer alıyor.

Şu anda 1 Bitcoin’in TL karşılığı 60.000 TL bandını aşmış durumda ve her geçen gün daha da yükselmeye devam ediyor. Bu yükseliş devam ettikçe Bitcoin ile ilgili borsa, cüzdan ve diğer haber/analiz uygulamalarının daha da popülarite kazanması bekleniyor.

müşteri hizmetleri