İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone için Kullandığınız Duvar Kağıdını Çok Daha Kullanışlı Hale Getirebilirsiniz

iPhone’unuzda dilediğiniz fotoğrafı duvar kağıdı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Dilerseniz ana ekranınız için dilerseniz kilit ekranı için duvar kağıdı özelleştirmesi yapabiliyorsunuz. Ancak kimi zaman görüntü açısından hoş olmayan durumlar ortaya çıkabiliyor. Kilit ekranında kullandığınız herhangi bir fotoğraf ana ekranınızda sırıtabiliyor.

Evet sırıtabiliyor çünkü, sanki birbirine girmiş, ne nerede belirginliğini kaybetmiş bir görüntü ortaya çıkabiliyor. Ekranın üstünde yer alan şebeke, pil seviyesi gibi alanlar dahi bu karmaşık görüntü içerisinde kaybolabiliyor.

Bugün sizile paylaşacağım uygulama ile bu son bulacak. Kilit ekranınızda kullandığınız duvar kağıdını ana ekranınız için optimize edebileceksiniz.

Öncelikle uygulamamızın adı Gradify. Aşağıdaki bağlantı aracılığı ile uygulamayı indirebilirsiniz.

[appbox appstore id733697707]

Uygulama ile fotoğraflarınızın bulanıklığını veya diğer ayarlamalarını basit ve kolay bir şekilde üstelik profesyonelce ayarlayabilirsiniz. Bu da elbetteki duvar kağıdınız, simgeler, metinler ve diğer her şeyin oluşturduğu karmaşanın önüne geçmiş olacak. Bir fotoğrafı düzenlemek ve kullanılabilir hale getirmek abartısız 20 saniyenizi alacaktır.

Uygulamayı kullanarak neler olabileceğini ve ana ekran ile kilit ekranı arasındaki farkı görmeniz için örnek bir uygulama;

iPhone_6s

iPhone-6s