Şimdi yükleniyor

iPhone IMEI Numarası Nasıl Bulunur?

iPhone IMEI Numarası Nasıl Bulunur?

iPhone IMEI Numarası Nasıl Bulunur?

Son Güncelleme tarihi 15 Mart 2019 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

iPhone imei numarası nasıl bulunur ya da iPhone imei numarasını bulma adımları.

Eğer ki iPhone IMEI numarasına ihtiyacınız varsa onu bulmak için birçok yöntem mevcuttur. Eğer üçüncü taraf bir uygulama sayın almadan IMEI numarasını bulmak istiyorsanız sizlerle bu en yaygın yöntemleri bulmanız için üç farklı yöntemi göstereceğiz.

1) iPhone IMEI Bulma

iPhone’un Ayarlarından IMEI Bulma! iPhone telefonunuzun ayarlarına giriniz.  Genel / Hakkında kısmına erişim sağlayınız. Bluetooth adresinin altında IMEI numarasını görebilirsiniz.

iPhone-IMEI-Bulma-Ayarlar iPhone IMEI Numarası Nasıl Bulunur?

2) iTunes ile IMEI Bulma

iTunes’i kullanarak IMEI numaranızı bulabilirsiniz. Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın. iTunes otomatik olarak açılacaktır. Açılmazsa iTunes’i açın ve iPhone simgesine tıklayın.

Telefonunuzla ilgili özet bilgilerin yer aldığı pencere gelecektir. Bu pencere ile telefon numaranızın üstüne bir kere tıklarsanız IMEI numaranızı rahatlıkla görebilirsiniz.

3) Telefon Uygulaması ile IMEI Görme

Yukarıdaki yöntemler dışında daha kolay bir yöntem mevcut. Yapmanız gereken tek şey Telefon uygulamasını açmak ve aşağıdaki sekmelerden Klavye’ye tıklamak. Arından *#06#’yi tuşlayarak IMEI numaranızı ekrana yazdırabilirsiniz.

iphone-06 iPhone IMEI Numarası Nasıl Bulunur?

IMEI numaranızı güvenmediğiniz kişilerle ve internette herhangi bir şart altında paylaşmamanızı öneririz. Telefonunuzun kaydını silmek gibi bir yöntemle kullanarak sizi istemediğiniz bir durum içerisine sürükleyebilirler.

teknik destek