Şimdi yükleniyor

İphone ios 11’de Fotoğraflarınıza Efektler Nasıl Eklenir?

IOS 11’De Live Fotoğraflarınıza Efektler Nasıl Eklenir?

İphone ios 11’de Fotoğraflarınıza Efektler Nasıl Eklenir?

Son Güncelleme tarihi 13 Şubat 2018 by Ersin Yıldırım

teknik destek

İOS 11 güncellemesi ile pek çok yenilik geldi. Bu yazımızda IOS 11’de Fotoğraflarınıza Efektler nasıl ekleyebilirsiniz bunlardan bahsedeceğiz ve sizlere görseller ile açıklayacağız.

İOS 11 güncellemesi ile yeni özellikler geldi ve bunlardan bir tanesi de efektler sizlerde fotoğraflarınıza gerçekten harika efektler ekleyebilirsiniz. Ayrıca animasyonlu kliplerinizi de çok daha güzel hale dönüştürebilirsiniz. Şimdi de bu efektleri nasıl uygulayarak ekleyeceksiniz bunu anlatmaya geçelim.

IOS 11’de Fotoğraflarınıza Efektler

İLK ADIM;

Uygulamayı açın nlı Fotoğraf bulun. Köşede bir “Canlı” simgesi olmalı. Aksi takdirde hata yapıyorsunuz demektir.

İKİNCİ ADIM;

Fotoğraf seçildiğinde ve tam ekran modundaysa, fotoğrafın herhangi bir yerinden yukarıya hızlıca kaydırın.

Ekran-Resmi-2017-08-13-19.45.40 İphone ios 11’de Fotoğraflarınıza Efektler Nasıl Eklenir?

ADIM ÜÇ;

Ekranı yukarı doğru kaydırın. Efektler adında yeni bir bölüm bulacaksınız. Burada sizi 3 efekt karşılıyor. Döngü, Bounce, Uzun Pozlama. İstediğiniz efekti seçin ve uygulayın.

Her efektin birbirinden farklı özellikleri vardır. Sizlerde bu özellikleri kullanarak çok farklı görseller ve videolar yaratabilirsiniz. Bazı efektler Instagram da yer alan efektler ile benzer özellikleri taşırken bazıları ise telefon için özel olarak yapılan efektlerdir.

3 efekte fotoğraflarınızı çok şık gösterecek ve tam anlamı ile olduğundan daha iyi gösterecektir. Bu tarz içeriklerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilir ve nasıl yapılır tarzdaki içerikleri görerek telefonlarınız hakkında daha çok şey öğrenebilirsiniz.

teknik destek