Şimdi yükleniyor

iPhone kullananları bekleyen tehlike! Ekran Koruyucu takanlar dikkat…

Ekran Resmi 2018-05-27 13.50.21

iPhone kullananları bekleyen tehlike! Ekran Koruyucu takanlar dikkat…

Son Güncelleme tarihi 27 Mayıs 2018 by Umut Köse

Ülkemizde son yıllarda iPhone kullanımı fazlasıyla arttı. Artık her hangi bir mekana gittiğimizde her 10 kişiden 4’ünde iPhone telefon görmek insanları şaşırtmamakta. iPhone kullanımı artmasıyla birlikte telefonlarına bir şey olmasını istemeyen kullanıcılar kırılmaz cam ekran denilen “ekran koruyucu” ürününü telefonların ön camına yaptırmaktadırlar. Ekran koruyucu yurt dışında da belli kesimlerde de kullanılmakta.

teknik destek

Ekran koruyucu kullanan bazı kullanıcılar ise ortaya attıklarını bir iddia ile insanların kafalarını karıştırdı. Doğru takılmayan ve kaliteli olmayan ekran koruyucular iPhone ön kamera lensini toz buharı yapıp, lensini bozabilmekte. Kullanıcılar taktırdıkları ekran koruyuculara dikkat etmeli ve takılırken doğru takılmasına önem vermeliler.

Apple kullanıcıları telefonlarına oldukça fazla değer vermekte. Doğru takılan ve kaliteli olan ürünler Apple ürünlerine zarar vermemekte fakat oldukça ucuz fiyatlara takılan ekran koruyucularından uzak durmak şart.

Apple kullanıcıları isterlerse Apple Store’da bulunan ekran koruyucuları almaları daha doğru olur. Fiyatı iPhone 8/7 telefonları için 69,00TL’den başlayan fiyatlar ile satışta. Bütçenize göre en doğru seçimi siz yapabilirsiniz.

teknik destek