iPhone SE 2 için yeni bir sızıntı geldi, Eskiz çizimleri paylaşıldı!

iphone se 22

Apple’ın ufak model telefonu olarak bilinen iPhone SE’nin yeni modeli iPhone SE 2’ye ait eskiz çizimleri internet ortamında yayınlandı.

teknik destek <

Kısa süre önce çalışır halde bir videoda gördüğümüz iPhone SE 2 modelinin eskiz çizimleri sızdırıldı. iPhone SE bildiğiniz gibi ufak bir telefon olup kibar telefon severler için üretilen bir telefondu. Şimdi ise bu telefonun devamı olacak iPhone SE 2 için yeni sızıntılar gelmeye başladı.

Aşağıdaki görsellerden görebileceğiniz gibi sol tarafta iPhone SE yer alırken sağ tarafta ise iPhone SE 2 modelinin eskiz çizimi yer alıyor. Görsellerde ayrıca SE 2 modelinde 3.5mm kulaklık girişi ve parmak izi okuyucusunun bulunmadığı görülüyor. Böylelikle parmak izi yerine yüz tanıma özelliğiyle gelmesi bekleniyor.

adwdaw

Ayrıca çizimlere bakıldığında kısa süre önceki çalışır halde görülen iPhone SE 2 ile aynı tasarıma sahip olduğu anlaşılıyor. Bu modelin 2018 yılı içerisinde Apple’ın en düşük fiyatlı akıllı telefonu olarak gelmesi bekleniyor. Apple A10 Fusion işlemcisiyle gelecek cihazın fiyatı ise henüz belli değil.

2

Apple’ın 27 Mart günü düzenleyeceği etkinlik ile yeni bir iPad Pro modeli tanıtması bekleniyor. Ancak bu etkinlikte iPhone SE 2 içinde bir açıklama yapacağı düşünülüyor.

müşteri hizmetleri