iPhone SE ve iPhone X Modellerine Veda!

iPhone SE ve iPhone X Modellerine Veda!

Apple’ın tanıtacağı yeni iPhone modellerinin ortaya çıkacağı etkinlik tarihi yaklaştıkça spekülasyonların yoğunluğu artmaya başladı.

teknik destek <

BlueFin Research firmasının analistleri, firmanın bu sene iPhone 11, iPhone 11 Plus ve iPhone modellerinin piyasaya sunulacağını, iPhone X ve iPhone SE cihazlarının üretiminin kesileceği iddia edildi.

iPhone X Yerine iPhone 11 Geliyor!

Firmanın analistleri, geçtiğimiz yıllarda önemli bir yükselme faaliyeti olmaması yüzünden bu seneki modellerde yükseltmelerden dolayı üretimde büyük bir yükseliş bekleniyor. Bu yüzden analistler, Apple’ın bu senenin son iki çeyreğinde 90 milyonu aşkın 2018 iPhone’unun üretim talebini vermesi bekleniyor.

iPhone SE ve iPhone X Modellerine Veda!

Sevkiyatlar konusunda, sırasıyla dört çeyrek sırasında 20, 60, 45 ve 40 milyon sevkiyat olması bekleniyor. BlueFin analisteleri, iPhone 11 Plus olarak isimlendirilen cihazın iPhone X’u küçük gören kullanıcılara hitap edeceğine, iPhone 9’un ise nispeten uygun fiyatıyla, fiyat bilinci bulunan pazarlara hitap etmesi bekleniyor. iPhone SE ve iPhone X’in üretiminin durmasıyla iPhone 8’in de üretiminin azalacağı düşünülüyor.

Apple’ın Eylül ayında iPhone X üretimini durduracağını daha önce de duymuştuk ancak iPhone 11 ve iPhone 11 Plus isimlerini ilk defa duymuş olduk. Bakalım, Apple nasıl bir hamle yapacak?

müşteri hizmetleri

2 Comments

  1. Iphone 6 ve 6s plus üretmeye devam eden apple x i mi durduracakmış. :))) Yahu bende yok tamam da bir diyorsunuz beklenen satış rakamına ulaşamadı vs vs sonra bakıyoruz 2018 in en cok satanı iphone x ikinci yine apple ücüncü apple :)))

Comments are closed.