iPhone Silinen Rehberi Geri Getirme

iPhone Silinen Rehberi Geri Getirme

iPhone’unuzda bulunan rehberinizi kaybetmek problem olacaktır. Kişiler uygulamasına giriş yaptığınızda boş bir sayfa ile karşılaşmanın kötü bir his olacağını tahmin edebiliyoruz. Böyle bir duruma düşerseniz, yapmanız gerekenleri sizlere aktaracağız.

teknik destek <

Aslında rehberiniz asla tamamen yok olmaz. Telefonunuz otomatik olarak bunların yedeklerini alır, yedeklenmemiş olsa dahi uzmanların kullandığı üçüncü parti yazılımlar sayesinde geri alınabilir.

Applefoni olarak üçüncü parti uygulamalara gerek olmadan iPhone silinen rehberi geri getirme işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

iCloud ile Rehber Kurtarma

Kaybettiğiniz kişileri geri getirmenin en basit yolu bunu iCloud üzerinden gerçekleştirmektir. Kişinin kaldırıldığı andan sonra tüm verilerinizi temizlediyseniz tam bir yedek yüklemesi yapmak yerine iCloud.com üzerinden takvimleri, kişileri, anımsatıcıları veya Safari yer imlerini geri yükleyebilirsiniz.

iPhone Silinen Rehberi Geri Getirme

Bunu yapabilmek için PC veya Mac üzerinden iCloud.com adresine girin ve hesabınıza girin. Sayfa simgelerinden Ayarlar’a giriş yapın.

Gelişmiş adındaki bir başlık göreceksiniz, buradan “Kişileri Geri Yükleme” seçeneğine tıklayın.

Kullanılabilir arşivlerin listesi bir kutucuk içerisinde olacaktır. Tarihlerine göre listeleneceklerdir, sildiğiniz kişi veya istediğiniz rehber bilgilerine sahip olan rehberi seçin ve Geri Yükle’ye tıklayın.

iPhone Silinen Rehberi Geri Getirme

iCloud mevcut kişilerinizi arşiv ile değiştirecek. Bu işlemlerin sonrasında Kişiler uygulamasına girdiğinizde eksik olan kişilerin yerlerine döndüğünü göreceksiniz.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.