iPhone X Yeşil Ekran Sorunu nasıl çözülür?

0
iPhone X Yeşil Ekran Sorunu nasıl çözülür

iPhone X kullanıcılarının bazıları yeşil ekran sorunu yaşamadıklarını belirtseler de bazı kullanıcılar yeşil ekran sorunu olduğu konusunda çok ısrarcı davranıyor. iPhone X Yeşil Ekran Sorunu Baktığımız zaman iPhone X’te gerçekten yeşil ekran sorunu var.

teknoloji hattı
teknoloji hattı

Apple, ilk defa iPhone modellerinde OLED ekran kullanımını iPhone X ile gerçekleştirdi. iPhone X’te kullanılan OLED ekranın piyasada yer alan en iyi OLED ekran olduğu söylenmektedir. Fakat telefon çıktığı günden beri kullanıcıların birçok konuda şikayetlerde bulunduğunu gördük. Telefon incelendiği zaman da bu inceleme videolarında iPhone X hakkında birçok olumsuz yorumun olduğunu görüyorduk. iPhone X kullanıcıları şimdi ise yeni bir sorunla karşı karşıya kalmış durumdadır. Bu soruna yönelik olan şikayetlerin her geçen gün artış gösterdiğini söyleyebiliriz.

iPhone X Yeşil Ekran Sorunu

iPhone X kullanıcılarının bazıları telefonunun sol ve sağ yanında ince yeşil bir çizginin bulunduğuna dair şikayetlerde bulundu. Sosyal ağlarda paylaşılan şikayetlere baktığımız zaman en az 35 tane cihazda bu sorunun yer aldığını görüyoruz. Kullanıcılar bunun bir uygulamadan ve yazılımsal bir sorundan kaynaklanmadığını belirtiyor. Apple’ın kendilerine cihazlarını 11.1.1’e güncelleyip güncellemediğini sorduğunu belirttiler. Daha önceden kullanıcıların büyük bir bölümü ise telefonlarının soğuk havalarda verdiği tepkilerden memnun olmadıklarını belirtiyorlardı. Apple yaşanan bu soruna gelecekte bir güncelleme getirerek çözüm bulacağını belirtiyor. Apple aynı zamanda iPhone X cihazların ekranlarında bir sorun olduğunu kabul eder nitelikte açıklamada da bulundu.

İLGİLİ İÇERİK:  iPhone internet ayarları Türk Telekom Vodafone Turkcell

iPhone X kullanıcılarının yaşadığı yeşil ekran sorununa ise yeni güncellemeyle beraber çözüm bulunmadığı takdirde Apple’ın nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.

teknoloji hattı

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.