İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone’a İkinci Ekran Özelliği Katan Kılıf: Oaxis InkCase i7!

Akıllı telefonların en büyük sorunu herkes tarafından bilindiği gibi şarj problemidir. Binlerce lira ödediğimiz telefonların pil performansları konusunda birçok kullanıcı sorun yaşıyor. Bu sorunu aşmak içinse farklı bir önerimiz var. iPhone’lara ikinci ekran özelliği kazandıran ve böylece şarjdan ciddi anlamda tasarruf edebileceğiniz Oaxis InkCase i7 kılıfları artık Türkiye’de!

Gençpa Teknoloji, yenilikçi ürünleriyle dünyanın pek çok prestijli ürün tasarım ödülüne sahip Oaxis’in dijital akıllı kılıfı InkCase i7’yi Türkiye’ye getirdi. iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7 ve iPhone 8 modellerini destekleyen InkCase i7, şimdiye kadar üretilen en akıllı cep telefonu kılıfı olma özelliği taşıyor.

kılıf

InkCase i7, Kişiselleştirilebilir Duvar Kağıdı ve Canlı Bilgilendirme Merkezi sayesinde kullanıcıları gün boyu bilgilendiriyor. Bluetooth bağlantısı ile çalışan InkCase i7’nin içeriğinde : takvimler, yapılacak işlerin listesi, görseller, hava durumu, fitness uygulaması ve haberler gibi birçok uygulama mevcut. Kullanıcılar bu uygulamaları iPhone’un arkasında görüntüleyerek günlük işlerini kolayca planlarken, yaklaşan etkinliklerden de haberdar oluyor. InkCase i7, Gençpa Teknoloji satış noktaları ve Gepasite.com’da 499 TL’den satışa çıkarılmış vaziyette.