İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone’da Müzik Sesini Yükseltmenin En Basit Yolu

iPhone 2g ile karşılaştırınca son iPhone serilerinde hoparlör sesi tatmin edici düzeye erişti. Fakat yine de bazıları için bu ses yeterli gelmeyebilir. Sonuçta iPhone’un Htc One serisi kadar yüksek ses vermediğini hepimiz iyi biliyoruz. iPhone hoparlör sesini arttırmanın basit bir yolu var.

teknik destek

Bir ortamda müzik dinlerken iPhone müzik sesi size yeterli gelmiyor mu ? Dinlediğiniz müziğin sesini alamıyorsunuz? Size çok basit bir yöntemle sesi nasıl yükseltebileceğinizi anlatacağız. Bazılarınız bu muydu yöntem diyebilir. Ama eminiz ki çoğu insana ilaç gibi gelecek bir yöntem.

İhtiyacınız olan tek şey bir kupa. Herhangi bir boş kupanın içine iPhone’u yerleştirin. Şaşırtıcı, bir şekilde müzik sesinin yükseldiğini göreceksiniz. Bu sayede desibel seviyesi artar, ses kalitesi artar ve her şeyi çok daha net duymaya başlarsınız.

image

Kulandığınız bardağın malzemesine göre sesin farklı olacağını unutmayın. Örneğin bir kağıt yada plastik bardakta ses o kadar iyi olmayacaktır. Yöntemi paylaşan news.com.au ya teşekkür ediyoruz.

müşteri hizmetleri