Şimdi yükleniyor

iPhone’da YouTube Videosu Nasıl İndirilir

Phone’da Youtube videosu indirme

iPhone’da YouTube Videosu Nasıl İndirilir

Son Güncelleme tarihi 23 Mart 2024 by Teknoloji Haber

Apple tarafından üretilen İphone’u kullanan kişiler dünyaca ünlü video sitesi Youtube’a da buradan bağlanmaktadır. Youtube’dan izledikleri videoları telefonlarına indirmek isteyen ciddi bir kullanıcı kitlesi bulunmakta ve söz konusu kişiler bu işlemin nasıl yapılacağını fazlasıyla merak etmektedirler. iPhone’da Youtube videosu nasıl indirilir sorusu da buna bağlı olarak kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulmaktadır. İphone diğer akıllı telefonlardan farklı olarak kullanıcılar için sağlamış olduğu güvenlikle öne çıkan bir cihazdır. Bu özelliği güvenlik adına bir takım kolaylıklardan feragat etmesini de gerektirmektedir. Dolayısıyla da diğer telefonlarda rahatlıkla yapılan bir takım işlemler İphone’da nispeten biraz daha zor yapılabilmektedir. Youtube’dan video indirme de bunlardan bir tanesi olarak gösterilebilmektedir. Bu cihazlardan birine sahip olan kişinin video indirme işlemi yapabilmesi daha önceki süreçlerde oldukça zordu fakat geliştirilen farklı yöntemler sayesinde bu işlem eskiye göre oldukça kolay hale gelmiş durumdadır.

teknik destek

iPhone’da YouTube Videosunu Farklı Uygulamalar Kullanarak İndirme

Dünyaca ünlü video sitesi olan Youtube’da izlenen bazı videolar kullanıcılar tarafından telefonlara indirilmek istenmektedir. iPhone’da Youtube videosu indirme işlemi için izlenmesi gereken bir takım yöntemler bulunmaktadır. Bunların önemli bir kısmı farklı bir uygulama kullanarak video indirme imkanı sağlamaktadır. Dolayısıyla da kullanıcılar video indirmek için farklı bir uygulama kullandıklarında bu işlemi çok daha kısa sürede yapabilmekte ve buna bağlı olarak da ciddi bir kolaylık yaşamaktadır. Bu programlar AppStore üzerinden indirilebilmektedir. Fakat bazen farklı nedenlerden dolayı programların Apple tarafından kaldırıldığı da olmaktadır. Dolayısıyla da söz konusu programların değişebileceğinin dikkate alınması ve buna göre sürekli olarak bunların takip edilmesi gerekmektedir. Programlar AppStore üzerinden indirilip kurulduktan sonra iPhone’da Youtube videosu nasıl indirilir sorusunun cevabı son derece basit olmakta ve kullanıcılar birkaç adımda istedikleri videoları telefonlarına indirebilmektedir. İndirme süresi ise internet hızı ve video boyutuna göre değişmektedir.

iPhone’da YouTube Videosu İndirmek İçin İzlenmesi Gereken Adımlar

Kullanıcılar tarafından iPhone’da Youtube videosu indirme işlemi yapılması için izlenmesi gereken adımlar genel olarak şu şekildedir:

  • AppStore giriş yaptıktan sonra ilgili indirme programının adı ile arama yapılması ve bu programın telefona indirilerek kurulması.
  • Bu programdan Youtube’a giriş yapılması.
  • Youtube üzerinden indirilecek videonun seçilmesi.
  • Programın ara yüzüne bağlı olarak indirme tuşuna basılması.
  • İndirme işlemi için programın sunmuş olduğu video formatlarından bir tanesinin tercih edilmesi ve indirmenin yapılması.

Yukarıda belirtilen adımlarda program ya da uygulama adı verilmemiştir. Bunun nedeni sürekli olarak programların değişmesi ya da kullanım dışı kalmasıdır. Fakat hemen her program burada belirtildiği gibi çalışmakta ve indirme işlemini bu şekilde yapmaktadır. Bahsedilen yöntemler kullanıcılar için çok büyük kolaylık sağlamakta ve dakikalar içerisinde istenilen videolar cihazlara sorunsuz bir şekilde indirilmiş olmaktadır.

teknik destek

23 yorum

comments user
yasin

ya ne saçma başlık ne saçma içerik android gibi çalışıyorsun admin

comments user
Zekai

Çöp bi başlık açılmış. Saçmalamaya başladınız artık iyice siliyorum uygulamanızı. Mal muamelesi mi yapıyosunuz anlamıyorum ki gerizekalılar

Yorumlar kapalı.