İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone’dan Müzik Dinlemeyi Sevenlere Güzel Haber

Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde 3.5 mm kulaklık girişini kaldırmış ve Lightning bağlantısı üzerinden kulaklık desteği vermeye başlamıştı. Apple’ın bu hamlesi pek çok müzik tutkunu iPhone kullanıcısını üzerken tanıtılan yeni ürün iPhone kullanıcılarını sevindirdi. 

teknik destek

Apple’ın 6.5 Inç Büyüklüğünde OLED Ekranlı Devasa iPhone Hakkında Son Detaylar!

Başarılı ses şirketlerinden birisi olan Master & Dynamic, yeni Lightning – 3.5 mm kulaklık kablosunu iPhone kullanıcılarının beğenisine sundu. Master & Dynamic’in tanıttığı yeni kablo sayesinde iPhone kullanıcıları 3.5 mm’lik kulaklık girişine ve iPhone şarj girişine sahip olabiliyor. Kullanıcılar yeni ürünle birlikte 3.5 mm kulaklıklarıyla müzik dinlerken aynı anda iPhone’larını şarj edebilecekler. Rakiplerine göre kaliteli bir ürün olan Master & Dynamic imzalı kablonun fiyatı ise rakiplerine göre biraz pahalı. Kullanıcılar Master & Dynamic’in bu ürününü 69 dolara satın alabilecekler. 

iphonedan-muzik-dinlemeyi-sevenlere-guzel-haber-2

Apple bilindiği gibi 2016 yılında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerini tanıtmıştı. Tanıtılan yeni iPhone modellerinde Apple kulaklık girişini kaldırmış ve kutu içeriğinden Lightning destekli kulaklık koymuştu. Apple ayrıca kutu içerisine Lightning’i 3.5 mm kulaklık girişine dönüştüren bir adaptörü de kullanıcılara sunmuştu. Kullanıcılar Lightning bağlantılı kulaklıkla müzik dinlerken iPhone’larını şarj edemiyordu. Apple’ın bu hamlesi kullanıcıları Apple’ın tanıttığı kablosuz kulaklık modellerini ve AirPods kulaklığını almaya yönelik olduğu iddia edilmişti.

AirPods Kullanıcıların Yeni Gözdesi Oldu!

Apple’ın ülkemizde 899 TL’ye satılan AirPods kulaklığı kullanıcıların tamamen kablosuz olarak müzik dinlemesine imkan tanıyordu. Tasarım olarak EarPods’a benzeyen AirPods kulaklık tam dolu pille 5 saate varan müzik dinleme imkanı sunuyordu. AirPods kutusuyla birlikte kullanıldığında 24 saate varan müzik dinleme imkanı sunuyordu. İçerisinde W1 adı verilen özel bir çiple birlikte gelen AirPods ayrıca 15 dakikalık şarj ile 3 saatlik kullanım ömrü sunuyor. 

teknik destek