İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone’un İç Yapısını Gösteren Duvar Kağıtları

Her yeni iPhone modelini parçalarına ayırarak iç yapısını her yönü ile görme fırsatını bize sunan iFixit’in oluşturduğu ilginç duvar kağıdı sergisini sizin için bir araya getirdik. Paylaştığı duvar kağıtları ile temelde ekran üzerinden telefonun kalbine bakıyormuş gibi bir his ortaya koymayı başaran iFixit, özellikle de iPhone X’e x-ray cihazı ile bakıyor gibi bir görünümün oluşmasını sağlıyor.

Şimdiye kadar iPhone X, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6/6s, iPhone 6/6s Plus, iPhone 5/5s/5c için iç yapısını duvar kağıdına dönüştüren iFixit’in paylaştığı tüm bu duvar kağıtlarını aşağıdan bulabilirsiniz.

Uyumlu iPhone’unuz için aşağıdan duvar kağıdını bulup indirebilirsiniz. İndirdiğiniz duvar kağıdını, iPhone’unuzun Kilit Ekranı ve Ana Ekranı için duvar kağıdı olarak seçerek sizde iPhone’unuzun görünümünü farklılaştırabilirsiniz.

İndirmek istediğiniz duvar kağıdının altındaki bağlantıya dokunmanız/tıklamanız yeterli. Duvar kağıdı tam boyutu ile yeni bir ekrandan açılacak ve indirmek için parmağınızı duvar kağıdının üstüne birkaç saniye basılı tutup “İndir” deyin. Ayarlar > Duvar Kağıdı menüsünden veya Fotoğraflar uygulamasından duvar kağıdı ayarlamanızı yapabilirsiniz.

iPhone X’in İç Yapısı 

iPhone X’in X-Ray’den Görünümü

iPhone 7’nin İç Yapısı

iPhone 7 Plus’ın İç Yapısı

iPhone 6s’in İç Yapısı

iPhone 6s Plus’ın İç Yapısı

iPhone 6’nın İç Yapısı

iPhone 6 Plus’ın İç Yapısı

iPhone 5s’in İç Yapısı

iPhone 5c’nin İç Yapısı