Şimdi yükleniyor

iPhone’unuzda Ruh Halinize Göre Videolar İzleyebileceğiniz Eşsiz Uygulama

iPhone’unuzda Ruh Halinize Göre Videolar İzleyebileceğiniz Eşsiz Uygulama

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

Kendine sadece tek bir bölüm izleyeceğine dair söz vermiştin ama aradan altı saat geçti. Kucağında patlamış mısır kırıntılarıyla hala ekran başındasın. Merak etme, biz de bu yollardan geçtik.

teknik destek

Sakın yanlış anlama, televizyon dizilerini arka arkaya izlemeyi biz de çok seviyoruz, ama her zaman bu işe saatlerimizi ayırmamız mümkün olmuyor. İşte bu nedenle, Apple TV’deki favori uygulamalarımızdan biri olan Rheo, iOS sürümünü piyasaya çıkaracağını duyurduğunda, kısa videolara dair kurduğumuz hayaller gerçek oldu.

Uygulamanın ana fikri şu: Sen Rheo’nun farklı ruh hallerine uygun video kanallarını (Gül, Bilgi Edin, Öğret, Tat, İlham Al, Hareket Et, Dinlen) keşfettikçe, uygulama senin neleri sevdiğini öğrenecek. İçeriklerin hepsi internet kaynaklı olduğu için uygulama farklı zevklere hitap etmeyi başarıyor. Burada hem komedyenlerin videolarını hem de bağımsız kısa filmleri bulabileceksin.

Uygulama içinde bir videoyu üst sıralara aldıkça o videonun benzerlerini yayın akışında daha sık görüyorsun. Bir sonraki videoya geçmek içinse ekranı sola kaydırıyorsun. İçerik yayınlayan diğer uygulamalar aynı programı saatlerce izlemeni amaçlarken, Rheo televizyon kanalları arasında sörf yaptığın diğer uygulamalar aynı programı saatlerce izlemeni amaçlarken, Rheo televizyon kanalları arasında sörf yaptığın eski günleri anımsatıyor. Ne izleyeceğimize karar vermemizin gerekmediği, tek istediğimizin bir şeyler izlemek olduğu günlerden bahsediyoruz.

Rheo, mükemmel bir program bulabilmek için uçsuz bucaksız menülerinde saatlerimizi harcadığımız uygulamalara taptaze bir bakış açısı getiriyor.

teknik destek